× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs nurkowania dla dzieci i nastolatków - Podwodne szaleństwo dla najmłodszych | okolice Augustowa
Voucher na kurs nurkowania dla dzieci i nastolatków - Podwodne szaleństwo dla najmłodszych | okolice Augustowa Kurs Brązowy od 8 lat

Jesteś rodzicem rozbrykanego malca? Twój nastolatek ma nadmiar energii i chciałbyś, aby spożytkował swój temperament na aktywność fizyczną? Nasz pomysł na prezent będzie wprost idealny! Warto obdarować pociechę prezentem w postaci vouchera na wyjątkową podwodną przygodę, czyli kurs nurkowania. Pluskanie w wodzie w połączeniu z nauką przyniesie wspaniałe rezultaty!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 600.00 zł

gift Voucher na kurs nurkowania dla dzieci i nastolatków - Podwodne szaleństwo dla najmłodszych | okolice Augustowa

Kupując voucher na nasz kurs nurkowania dla dzieci i młodzieży, masz do wyboru 3 warianty dostosowane do wieku dziecka, czyli: Płetwonurek Młodzieżowy Brązowy skierowany dla dzieci od lat 8, Płetwonurek Młodzieżowy Srebrny dla dzieci powyżej 10 roku życia i dla tych najstarszych – od lat 12 – Kurs Płetwonurek Młodzieżowy Złoty. Pływanie pod wodą to wspaniała przygoda połączona z dreszczykiem emocji. Pomóż dziecku zrealizować marzenia przy świetnej zabawie!

Centrum nurkowe, w którym można zrealizować voucher, znajduje się w okolicach pięknego Augustowa, a swój niepowtarzalny klimat i profesjonalizm zawdzięcza między innymi wieloletniemu prowadzeniu centrum szkoleniowego nad Adriatykiem – w Chorwacji. Doświadczeni nurkowie zapewnią bezpieczeństwo i świetną zabawę Twojemu maluchowi.

Karta podarunkowa na kurs nurkowania to super prezent przede wszystkim dla tych dzieci, które uwielbiają aktywność fizyczną. Nie musimy chyba nawet mówić o tym, jak wielką radość sprawisz swojemu ukochanemu malcowi, który od dawna jest zafascynowany sportami wodnymi? Jeśli to jego pierwsza przygoda z nurkowaniem, możecie wybrać się na kurs całą rodziną.

W skład vouchera wchodzą:

  • profesjonalne wykłady,
  • szkolenie praktyczne na basenie lub w wodach otwartych (w zależności od stopnia zaawansowania),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera:

  • Kurs Płetwonurek Młodzieżowy Brązowy (od 8 lat) – 600zł/os.
  • Kurs Płetwonurek Młodzieżowy Srebrny (od 10 lat) – 800zł/os.
  • Kurs Płetwonurek Młodzieżowy Złoty (od 12 lat) – 1200zł/os.

 

Ważne informacje:

  • przed rozpoczęciem kursu należy uiścić dodatkową opłatę za dokumenty od 120 zł do 250 zł – w tym celu należy skontaktować się z organizatorem kursu.

Po takich doznaniach nawet największy nieśmiałek może nabrać pewności siebie! A co najważniejsze – uśmiech na długo zagości na jego twarzy. Ponadto dobre samopoczucie po wyzwoleniu sporej dawki energii pomoże w zdobywaniu wiedzy w szkole czy na dodatkowych zajęciach edukacyjnych.

Pamiętaj, że żaden – nawet najdroższy prezent świata – nie będzie nic wart, jeśli nie będzie podarowany od serca. Dlatego do karty podarunkowej dołącz zabawne życzenia i przyklej naklejki nawiązujące do morskiego świata. Twój prezent będzie jeszcze lepszy!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.