× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM

Prezent dla szefa na imieniny czyli co mu kupić

Wybór prezentu imieninowego może sprawiać problem. Ale co wtedy gdy osobom, dla której poszukuje się upominku na imieniny, jest przełożony? Pojawia się pytanie: co kupić szefowi na imieniny? Jeżeli zastanawiasz się nad podarunkiem dla takiego solenizanta musisz zachować wyjątkową ostrożność, aby go nim nie urazić. Wielokrotnie najlepszym pomysłem okazuje się być butelka dobrego alkoholu z życzeniami imieninowymi czy kwiatami. Można jednak spróbować wyróżnić się upominkiem i zakupić przełożonemu kartę podarunkową do jego ulubionego kina lub teatru. Taki kulturalny pomysł z pewnością go mile zaskoczy. A może ma marzenie rodzaju skoku ze spadochronem lub lotu balonem? W takiej sytuacji warto zastanowić się nad wspólnym prezentem na imieniny dla szefa wraz z innymi pracownikami. To naprawdę oryginalna niespodzianka na imieniny przełożonego.Elegancki prezent imieninowy dla szefaSesja biznesowa. Jeśli Twój szef niedługo będzie miał imieniny i zastanawiasz się, jaki prezent dla niego kupić, rozważ wręczenie mu vouchera na sesję fotograficzną dla tygrysów biznesu. Fachowe zdjęcia mogą przydać się podczas tworzenia portfolio lub promować profesjonalny wizerunek firmy. To miły gest, wyraz pamięci i wsparcie dla osoby na wysokim stanowisku. Na osłodę pracy. Bon na słodko-kwiatową pocztę jest uniwersalnym, ale wciąż przemyślanym prezentem dla szefa na imieniny. Podarunek zawiera bukiet kwiatów oraz pyszne i apetycznie wyglądające ciasto, które dzięki szerokiej możliwości wyboru między różnymi wariantami smakowymi, można z łatwością dopasować do kulinarnych upodobań pracodawcy. Zaawansowany kurs survivalu. Jeśli Twój szef lubi stawiać czoła wyzwaniom, podaruj mu bon na dwudniowy wyjazd pod opieką instruktora survivalu z wieloletnim doświadczeniem. Nocleg w lesie urozmaici samodzielne przygotowywanie posiłku w polowych warunkach, a żeby dopilnować, że czas będzie wypełniony wrażeniami i nuda nie wkradnie się nawet na chwilę, kurs wzbogaci terenowa gra. Kurs ulubionej kuchni. Być może podczas wspólnej pracy udało Ci się dowiedzieć, jakie dania lubi Twój szef. Świetnym pomysłem na wykorzystanie tej wiedzy będzie dopasowanie kursu kulinarnego pod ulubiony typ potraw preferowanych przez szefa. Voucher na kurs kulinarny to nie tylko oryginalny podarunek, ale szansa na chwilę oderwania się od codzienności i zdobycie praktycznej wiedzy w przyjemny sposób. 

Co kupić szefowi na imieniny?
Lekcje hiszpańskiego. Nauka języka to świetna okazja do zainwestowania w siebie, pobudzenia twórczego myślenia i spędzenie wolnego czasu nie tylko na przyjemności, ale też na zdobywaniu przydatnych umiejętności. Voucher na naukę hiszpańskiego to prezent dla szefa na imieniny, który na pewno zostanie doceniony przez miłośnika Hiszpanii, jak i przez osobę, która lubi poszerzać zasób znanych języków. Imieniny na strzelnicy. Szukasz wystrzałowego prezentu imieninowego dla szefa? Pomyśl, czy bon na trening strzelania dla początkujących mógłby go zainteresować. W zestawie, oprócz 25 sztuk amunicji, znajduje się praktyczne i teoretyczne szkolenie, które między innymi nauczą, jak zachować niezbędne bezpieczeństwo oraz ochronne nauszniki i okulary.
Orientalna uczta ze znajomymi. Kuchnia orientalna jest bogata w rozmaite i niepowtarzalne smaki. Dla szefa, który lubi dobre jedzenie oraz spędzanie czasu w gronie znajomych propozycją na udany prezent będzie bon na orientalną ucztę dla czterech osób. Pyszna kolacja w klimatycznym miejscu sprawi, że szef nabierze dobrego humoru i będzie mógł zażyć chwili relaksu.Pomysł na imieninowy prezent dla szefaNadal nie wiesz co kupić takiemu solenizantowi? Postaw na bon upominkowy do ekskluzywnego sklepu lub voucher do siłowni. Pomyśl o składce wśród współpracowników, a uzbiera się całkiem duża suma. Pozwoli to szefowi wybrać sobie coś naprawdę wysokiej jakości.prezent imieninowy dla szefa