× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs nurkowania dla dorosłych - Poznaj nurkowanie | okolice Augustowa
Voucher na kurs nurkowania dla dorosłych - Poznaj nurkowanie | okolice Augustowa .

Szukasz ciekawego prezentu dla bliskiej osoby? Twoja siostra zawsze marzyła o odkrywaniu podwodnego świata? Koniecznie podaruj jej voucher na kurs nurkowania! To idealny prezent zwłaszcza dla tych, którzy kochają sport. Może osoba obdarowana voucherem rozpocznie przygodę z nurkowaniem, która stanie się nową pasją?

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 2000.00 zł

gift Voucher na kurs nurkowania dla dorosłych - Poznaj nurkowanie | okolice Augustowa

Miejsce, w którym można zrealizować voucher na kurs nurkowania, znajduje się w okolicach pięknego Augustowa, gdzie doświadczeni instruktorzy pragną przekazać swoje umiejętności i pasję. Ponadto centrum nurkowe swój niepowtarzalny klimat i profesjonalizm zawdzięcza wieloletniemu prowadzeniu centrum szkoleniowego nad Adriatykiem – w Chorwacji. Dlatego jest w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Jest to super prezent przede wszystkim dla osób, które uwielbiają aktywność fizyczną. Nie musimy chyba wspominać o tym, jak wielką radość sprawisz swojemu ukochanemu zafascynowanemu sportami wodnymi, kiedy wręczysz mu taki podarunek?

W skład pakietu wchodzi nie tylko szkolenie odbywające się w wodzie. Ponieważ bezpieczeństwo jest najważniejsze – zanim szczęśliwy posiadacz vouchera zanurzy się w wodzie – czeka go kilka wykładów. Organizatorzy przygotowali specjalny kurs teoretyczny, który jest niezbędny do przystąpienia do drugiej części odbywającej się w wodzie. Oprócz szkolenia basenowego obdarowana osoba będzie miała możliwość nurkowania w wodach otwartych. Brzmi fantastycznie, prawda?

W skład vouchera wchodzi:

  • część teoretyczna: 9 godzin wykładów,
  • część praktyczna: 27 godzin zajęć praktycznych, w tym 9 nurkowań lub szkolenie basenowe oraz 7 nurkowań w wodach otwartych o łącznym czasie pobytu pod wodą minimum 120 minut,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

  • przed rozpoczęciem kursu należy uiścić dodatkową opłatę za dokumenty od 120 zł do 250 zł – w tym celu należy skontaktować się z organizatorem kursu.

Na rozpoczęcie nowej pasji nigdy nie jest za późno, więc jeśli nadal nie wiesz, co mógłbyś podarować mamie lub tacie, to przychodzimy Ci z pomocą i zachęcamy do podarowania tego niezwykłego vouchera. Uśmiech na twarzy gwarantowany!

Idealnie będzie, jeśli do vouchera dołączysz osobiste życzenia. Możesz napisać coś zabawnego na odwrocie. Pamiętaj, że taka spersonalizowana karta podarunkowa to naprawdę oryginalny prezent!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.