× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zakupy ze stylistą - rewolucja w Twojej szafie | Wrocław
Voucher na zakupy ze stylistą - rewolucja w Twojej szafie | Wrocław

Karta prezentowa na zakupy ze stylistką – daje bliskiej osobie możliwość poczucia się jak uczestniczka telewizyjnego show. Razem z doświadczonym stylistą dobiorą kreacje najlepsze dla obdarowanej bądź obdarowanego. Jeśli mieszka w jednym z miast, do których może dojechać stylistka – nie wahaj się dłużej i podaruj jej doświadczenie życia!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na zakupy ze stylistą - rewolucja w Twojej szafie | Wrocław

Niewiele osób może powiedzieć, że o swojej szafie wie wszystko. Ubrania, które kupujemy pod wpływem impulsu, prezenty od bliższych i dalszych znajomych i krewnych – ile z rzeczy, które zajmują miejsce na półkach, naprawdę nosimy? Karta prezentowa na przegląd szafy z analizą kolorystyczną i analizą sylwetki podarowana w prezencie dla bliskiej Ci osoby pozwoli dać jej szafie drugie życie oraz odnaleźć rzeczy, które mogą stać się filarem stylowej stylizacji, a także pożegnać ubrania, które tylko zajmują cenną przestrzeń. Razem z doświadczonym stylistą, krok po kroku bliska Ci osoba pozna trzewia swojej szafy. Może odnajdzie rzeczy, które duchowo pogrzebała i skazała na niebyt, a okaże się że w odpowiednim zestawieniu stworzą stylizację idealną? Przegląd szafy ze stylistą to przede wszystkim okazja dla bliskiej Ci osoby, by prawdziwie poznać siebie. Co naprawdę lubi nosić? Czym się inspiruje? Te pytania są kluczowe, by odnaleźć w szafie styl, w którym poczuje się, jak lepsza wersja siebie. Po wstępnym wywiadzie i poznaniu pragnień i gustu obdarowanej przez Ciebie osoby nadejdzie jej osobista chwila prawdy. Poznanie od A do Z zawartości swojej szafy przy asyście doświadczonego stylisty pozwoli jej osiągnąć prawdziwe ubraniowe katharsis. Po co składować ubrania, których nie nosimy albo założyliśmy je raz w życiu? Po co trzymać rzeczy, które nam się tak naprawdę nie podobają albo wyglądamy w nich po prostu źle? Nasz stylista ze zrozumieniem, ale prosto i skutecznie wyjaśni bliskiej Ci osobie, jakie rzeczy warto zatrzymać, a z jakimi powinna się pożegnać. Nowe życie dla jej szafy i gwarancja uśmiechu pełnego szczęścia – tak niezwykły prezent możesz jej podarować tylko Ty!

Nie zapomnij wpisać w treści vouchera najlepszych życzeń dla ważnej dla Ciebie osoby – niech w swoim wyjątkowym dniu poczuje, że jest ktoś, dla kogo jest niesamowicie cenna. Karta prezentowa na przegląd szafy ze stylistą dodatkowo z osobistą dedykacją stanie się niezwykłą pamiątką jej święta.

W skład vouchera wchodzi:

  • analiza kolorystyczna i analiza sylwetki,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

  • nie ma ograniczenia czasowego – klient sam decyduje, ile trwa usługa (spodziewany czas 3-4 godziny).

DLA CÓRKI: Twoja córka posiada niezwykłą umiejętność gromadzenia ubrań, których potem nie nosi? Jej komoda pęka w szwach, ale narzeka, że nie ma, w co się ubrać? Jeśli zbliżają się jej urodziny, imieniny, a może Dzień Dziecka – rozwiązanie Waszego problemu jest dziecinnie proste. Karta prezentowa na przegląd szafy z analizą kolorystyczną i analizą sylwetki pozwoli Twojemu dziecku odkryć, którym ubraniom należy dać drugą szansę, a z którymi powinna się definitywnie pożegnać. Doświadczony stylista podpowie jej, jak zestawić ubrania, aby stworzyć stylizacje, w których poczuje się jak stylowa ikona mody. Wiosenne porządki jeszcze nigdy nie były tak przyjemne!

DLA DZIEWCZYNY: Twoja dziewczyna ciągle narzeka na zawartość swojej szafy, ale brakuje jej samozaparcia, by wreszcie zrobić w niej generalny porządek? Jeśli zbliżają się jej urodziny, imieniny albo Wasza rocznica, podaruj jej troskliwy prezent, którego z pewnością nie będzie się spodziewać. Karta prezentowa na przegląd szafy z analizą kolorystyczną i analizą sylwetki pozwoli Twojej drugiej połówce wreszcie zmierzyć się z ubraniowym wyzwaniem. Razem z doświadczonym stylistą przejrzy zawartość swojej szafy i odkryje, które ubrania w odpowiednim zestawieniu będą wyglądały na niej bajecznie, a z którymi niestety należy się pożegnać. Prawdziwa odświeżająca rewolucja dla niej i jej wizerunku! Podaruj jej pełen miłości voucher i obserwuj, jak na jej twarzy pojawia się pełen szczęścia uśmiech.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.