× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Reportaż z eventu - voucher pełen wspomnień! | Trójmiasto
Reportaż z eventu - voucher pełen wspomnień! | Trójmiasto

Każda okazja jest ważna i chcemy ją zapamiętać jak najlepiej. Szczególnie, że nasza pamięć bywa czasem jak sito i nie pozostawia nam wiele. Dodatkowo: żadne słowa nie zastąpią obrazu, na którym profesjonalnie uchwycone są emocje. No i nikt nie będzie się już śmiał, że łapiesz zły kadr i obcinasz w ten sposób nogi, czy czubki głów. A to tylko kilka z wielu powodów dla których warto wynająć profesjonalistę! Bez względu na to, czy chodzi o event w f

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 360.00 zł

gift Reportaż z eventu - voucher pełen wspomnień! | Trójmiasto

Urodziny Twojego chrześniaka? Wieczór panieński najlepszej przyjaciółki? A może ważny event firmowy? Są w naszym życiu wydarzenia, których nigdy w życiu nie chcielibyśmy zapomnieć. Niestety pamięć jest zawodna, a z biegiem lat mamy w głowie urywki, które wielokrotnie wiążą się bezpośrednio z fotografią. A gdyby tak zarejestrować całe wydarzenie, które jest dla nas takie ważne? Warto zainteresować się fotografią eventową, czyli reportażem, który pozostanie w pamięci najbliższych i będzie im przypominał wspólnie spędzone chwile! Obraz nie odda wszystkich emocji, które towarzyszą Waszemu spotkaniu – ale może złapać ich bardzo wiele i przekazać dalej. Profesjonalny fotograf z Gdyni zadba o Wasze wydarzenie zarówno przed nim, planując dokładnie działania, jak i w trakcie jego, skrupulatnie i sumiennie wykonując swoją pracę oraz po nim, w czasie montowania materiału zgodnie z życzeniami i wymaganiami Twoich najbliższych. Niech szalony wieczór panieński będzie zapamiętany, urodziny przywoływane w każdym możliwym momencie, a event firmowych niech ociepla wizerunek firmy i integruje współpracowników. Karta prezentowa na reportaż może również zawierać Wasze spersonalizowane życzenia - wpiszcie w treści vouchera to, co chcecie przekazać bliskiej osobie, a zdjęcia nie będą jedyną pamiątką z tego dnia, zostaną również życzenia i myśli zapisane na karcie. Jedyne co teraz pozostaje to wybranie opakowania na Wasz voucher, a on zostanie przesłany na wskazany adres. Ten voucher to gwarancja udanego prezentu i uśmiechu na twarzy panny młodej, który uwieczniony zostanie na fotografii. Studio w Gdyni dba o atmosferę i jakość świadczonych usług, zatem miejcie pewność, że bliska osoba zostanie oddana w dobre ręce i obiektyw.

W skład vouchera wchodzi:

  •  obecność fotografa na evencie przez 2 godziny 
  •  profesjonalna dokumentacja fotograficzna, podstawowa korekta zdjęć,
  •  eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  •  wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). 

NA URODZINY - Roczek, osiemnastka, a może pięćdziesiątka bliskiej Ci osoby? Urodziny są ważne. I (co gorsza!) ciężko znaleźć idealny prezent, który uszczęśliwi obdarowaną osobę. No chyba, że podarujemy voucher, dzięki któremu nasz cudowny solenizant zapamięta całą imprezę, wszystkich gości i świetną atmosferę, która będzie panowała na imprezie. Blask flesza, świetny humor i profesjonalny fotograf to gwarancja udanej sesji i pięknych wspomnień. Prezent już masz! A teraz… w co się ubierzesz?
NA WIECZÓR PANIEŃSKI | NA WIECZÓR KAWALERSKI - Wieczór panieński i wieczór kawalerski nie musi się kojarzyć wyłącznie z bardziej lub mniej zapomnianą imprezą, ale może on się zacząć pod okiem fotografa. Zasada “co się działo w Vegas, zostaje w Vegas” będzie obowiązywała trochę później. Wykorzystajcie to, że jesteście świetnie ubrani i w najlepszych nastrojach i zróbcie reportaż dla przyszłej panny młodej lub pana młodego, dzięki któremu zapamiętają oni ostatnie chwile swojej wolności. A potem do ołtarza!
NA EVENT FIRMOWY - Uwieczniony na fotografiach event może być nie tylko wspaniałą pamiątką, ale i ciekawym materiałem reklamowym, który będzie wykorzystany długo po wydarzeniu, a Twojej marce pozwoli na pokazanie wszystkich jej wartości. Taki reportaż wpływa na pozytywny odbiór firmy na rynku. Pokażcie jak się bawicie, zachęćcie przyszłych kandydatów do wstąpienia w Wasze szeregi!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.