× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Rodzinka jak malowana czyli voucher na sesję rodzinną | Bielsko-Biała
Rodzinka jak malowana czyli voucher na sesję rodzinną | Bielsko-Biała

Kochasz wasze rodzinne spotkania? Niestety gromadzicie się wspólnie zbyt rzadko? Brakuje wam jakiejś pięknej rodzinnej pamiątki, która w czasie rozłąki przypominałaby wam o sobie nawzajem? Voucher na sesję rodzinną to wspaniały pomysł na prezent dla osoby ceniącej swoją rodzinę ponad wszystko. Sesja zdjęciowa w dowolnie wybranym przez was miejscu pomoże jeszcze bardziej wzmocnić wasze więzi, a pięknie obrobione zdjęcia, które zawisnął w waszych domach będą przypominały wam o sobie nawzajem.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Rodzinka jak malowana czyli voucher na sesję rodzinną | Bielsko-Biała

Zastanawiasz się, czy sesja fotograficzna przypadnie do gustu wszystkim członkom rodziny? Dzięki profesjonalnemu fotografowi, który od lat pracuje z rodzinami, wszyscy poczujecie się na sesji jak w domu. On zadba o to byście nie czuli się spięci przed obiektywem.
Osoba, której chcesz podarować voucher nigdy nie miała do czynienia z takim prezentem? Bez obaw, realizacja vouchera to sama przyjemność. Po rozpakowaniu eleganckiego pudełka, solenizant umawia się na termin sesji z fotografem. Powiadamia odpowiednio wcześniej całą rodzinkę, tak by nikogo nie zabrakło na zdjęciu. Następnie wertuje internet w poszukiwaniu bajecznych i sielankowych miejsc na sesję. W tej kwestii możesz zasięgnąć również rady fotografa, który doradzi najlepsze miejsca i porę na zdjęcia.
Sesja o zachodzie słońca, a może pozowanie na tle tęczy? Efekty sesji w plenerze zawsze potrafią nas pozytywnie zaskoczyć. Jeśli postanowicie wybrać sesję w studio, będziecie mogli dać ponieść się wyobraźni i sami wybrać tło. Koniecznie zadbajcie o motyw przewodni sesji. Podobny ubiór i charakteryzacja świetnie prezentują się na zdjęciach. Pamiętajcie, że intensywne i żywe kolory przyciągnął uwagę każdego, a pastelowe i delikatne odcienie nadadzą zdjęciom sielankowego charakteru. Do tego zabawne gadżety i ubaw gwarantowany.
Jeśli zdecydujecie się na sesję w domu, przeznaczcie na nią najbardziej przestronne pomieszczenie. Bańki mydlane będą świetną atrakcją dla najmłodszych, w końcu na sesji zdjęciowej nie ma mowy o nudzie!

W skład pakietu wchodzi:

  • sesja zdjęciowa wykonana w plenerze, studio lub domu,
  • 10 poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formacie 15x21,
  • zdjęcia w formie cyfrowej na płycie CD,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA RODZICA: Wasi rodzice obchodzą w najbliższym czasie rocznicę swojego ślubu? Musicie koniecznie uczcić to wyjątkowe święto. Voucher na sesję rodzinną pokaże im jak bardzo jesteście im wdzięczni za wszystkie lata, w których poświęcali wam swój czas. Wasi rodzice nie raz powtarzają, że najlepszym prezentem dla nich byłoby gdybyście zebrali się rodziną w komplecie. Wyjdź ich marzeniom naprzeciw! Sesja rodzinna to dla nich idealny pomysł na prezent, z którego będą mogli się cieszyć przez długie lata przeglądając oryginalne zdjęcia w albumie rodzinnym.
DLA DZIADKÓW: Nasi dziadkowie często niewiele dla siebie potrzebują. Najbardziej cieszą się ze szczęścia swoich najbliższych. Uśmiech na twarzy ich dorosłych dzieci lub małych wnuków są dla nich bezcenne. Voucher na sesję rodzinną pozwoli im spędzić radosny czas z ukochaną rodziną. Dzięki pięknie obrobionym zdjęciom będą mogli wracać z sentymentem do wspomnień. Przeglądając po latach fotografie w komputerze, nie będą mogli nadziwić się jak ich wnuki szybko rosną.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.