× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na rodzinną sesję lifestylową w domu | Warszawa
Voucher na rodzinną sesję lifestylową w domu | Warszawa

Fotografia to najlepszy sposób na zatrzymanie wspomnień, jednak zdjęcia w albumie rodzinnym przeważnie są pozowane, a uśmiechy całej rodziny wymuszone. A gdyby tak załatwić to inaczej? Gdyby można było spędzić razem przyjemnie dwie godziny na zabawie i wspólnym poszukiwaniu inspiracji? Można! Podaruj bliskiej Ci rodzinie voucher na artystyczną sesję lifestylową dla rodziny, niech wiedzą jak bardzo są dla Ciebie ważni. Dzieciaki mają niewyczerpaną wyobraźnię i zaczarują każdą sesję zdjęciową. Maluchy dorastają, dorosłym pojawiają się zmarszczki… A Ty możesz to powstrzymać i podarować im sposób na opanowanie zanikających wspomnień, czyli profesjonalne zdjęcia, które zapełnią ich album rodzinny!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 600.00 zł

gift Voucher na rodzinną sesję lifestylową w domu | Warszawa

Szukasz pomysłu na prezent, który zachwyci całą rodzinę? A może macie powód do wspólnego świętowania, a w Waszym wspólnym życiu jest to chwila, którą chciałbyś zatrzymać? Podaruj bliskiej Ci rodzinie voucher, dzięki któremu powstaną przepiękne zdjęcia, które zachwycą wszystkich i będą wspaniałą pamiątką. Jeżeli rodzice zastanawiali się nad rodzinną sesją zdjęciową, w której udział wezmą najważniejsze dla nich osoby, czyli ukochane dzieci, niech nie zwlekają! Profesjonalny fotograf wykona cudowne zdjęcia, a wszyscy spędzą wspólne chwile razem, wymyślając koncepcję sesji. Zdjęcia będą wysokiej jakości, sesja przebiegnie w miłej atmosferze, a rodzinny album powiększy się o kilka pięknych fotografii. Fotograficzna zabawa trwa około półtorej godzin i będzie przebiegać w ich domu – dojazd na terenie Warszawy i w obrębie 40 km od niej jest wliczony w koszt. Całą rodziną wybiorą zatem takie miejsce, w którym czują się najbezpieczniej i najczęściej wspólnie spędzają czas. Sesja lifestylowa to fotografie, które są robione zupełnie nieoczekiwanie, trudno je zaplanować. Mają w sobie trochę tajemnicy i piękna, gdyż nie są pozowane. Ważne jest, aby osoby, które fotografujemy zachowywały się naturalnie, fotograf postara się uchwycić je podczas codziennych czynności, zatrzymane zostaną w momencie, z którym najlepiej je kojarzymy. Co kojarzy Wam się najbardziej z Waszą rodziną? Wspólny mecz piłki nożnej na Waszym podwórku? Gra w chińczyka? Śniadanie we własnym towarzystwie? A może moment układania do snu? Wszystko zależy od Was i Waszych preferencji. Fotograf wysłucha Was, Waszych pociech i opracuje sesję, podczas której będziecie razem dobrze się bawili. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę – dlatego też fotograf nie zmusza dzieci do pozowania (szczególnie tych młodszych), ale daje im pole do popisu – zachęca do ruchu oraz zabawia. Podczas sesji atmosfera jest ciepła i przyjazna, a zdjęcia nie są wymuszone. Dziecko nie musi się niczym stresować, tylko dobrze bawić! Chodzi przecież o jego szczery uśmiech i iskierki w oczach oraz radość bijącą od rodziców.

W skład vouchera wchodzi: - dojazd do klienta na terenie Warszawy i w obrębie 40 km od Warszawy, - sesja z życia codziennego, naturalne ujęcia rodziców z dzieckiem oraz samego maluszka w domowym zaciszu u klienta, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: - czas trwania sesji jest indywidualny i dostosowany do potrzeb sesji (ok. 2 godziny), - voucher można zrealizować na terenie Warszawy, - przed realizacją vouchera należy uzgodnić termin mailowo lub telefonicznie.

DLA CÓRKI | DLA SYNA: Spraw swoim dzieciom wspaniały prezent, jakim jest sesja zdjęciowa! Jeżeli zastanawiasz się nad trafionym prezentem dla córki bądź syna i Twoich wnuków, podaruj im prezent w postaci vouchera na sesję zdjęciową. Taka sesja po pierwsze będzie wyjątkową pamiątką, a po drugie zbliży do siebie rodziców i dzieci. Dziadkowie też będą mogli mieć z tego profity w postaci cudownych fotografii ze swoimi wnuczkami! Ważne, że cała rodzina spędzi razem czas i będzie dobrze się bawić.

DLA PRZYJACIÓŁ: Maluchy Waszych przyjaciół obchodzą urodziny, a może zbliża się ważna uroczystość rodzinna? Warto to uczcić w wyjątkowy sposób! Spraw swoim znajomym wyjątkowy prezent w postaci vouchera na sesję zdjęciową dla całej rodziny! Taka sesja zbliży do siebie całą rodzinę i będzie świetną przygodą dla wszystkich – dzieci i rodziców! A zdjęcia będące efektem sesji staną się piękną pamiątką na długie lata.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.