× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na serwis klimatyzacji z ozonowaniem i odgrzybianiem  | Warszawa i Mińsk Mazowiecki
Voucher na serwis klimatyzacji z ozonowaniem i odgrzybianiem | Warszawa i Mińsk Mazowiecki

Dni są coraz dłuższe i gorętsze, a Twoi bliscy wybierają się w bliższe i dalsze podróże? Wakacje już za pasem, więc auto powinno być dobrze przygotowane na ten sezon. Aby czerpać radość z podróżowania podczas letnich miesięcy, warto pomyśleć o podstawie, czyli sprawnej klimatyzacji. Jazda samochodem, który posiada klimatyzację to komfort przy dużych upałach. Jeżeli nie jesteś pewny co do sprawności klimatyzacji w samochodzie bliskiej Ci osoby – podaruj jej voucher, dzięki któremu jej pojazd trafi w ręce specjalistów!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 150.00 zł

gift Voucher na serwis klimatyzacji z ozonowaniem i odgrzybianiem | Warszawa i Mińsk Mazowiecki

Zadbaj o to, co najważniejsze podczas długich letnich podróży. Bez klimatyzacji ani rusz! Zanim wsiądziecie do samochodu warto ją sprawdzić, a przede wszystkim oczyścić. Nie chodzi tu już tylko o komfort, ale o zdrowie Twoich bliskich! W tym momencie masz możliwość zakupu jednego z czterech voucherów prezentowych, które zawierają w sobie serwis klimatyzacji. Pierwsza opcja obejmuje serwis klimatyzacji wraz z odgrzybianiem i napełnieniem czynnika chłodzącego, a także sprawdzenie efektywności chłodzenia – wszystko to za 150 zł. Kolejny pakiet rozszerzony jest o dodatkową czynność, jaką jest odgrzybianie wnętrza kabiny metodą ozonowania. Kolejny wariant cenowy (200 zł) obejmuje serwis klimatyzacji wraz z odgrzybianiem i napełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (bez ograniczeń ilościowych), a także sprawdzenie efektywności chłodzenia plus dodatkowo odgrzybianie wnętrza kabiny metodą ozonowania. Ostatni pakiet zawiera serwis klimatyzacji wraz z odgrzybianiem i napełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (bez ograniczeń ilościowych), sprawdzenie efektywności chłodzenia, a także dodatkowo odgrzybianie wnętrza kabiny metodą ozonowania oraz filtr kabinowy razem z wymianą. Zostaw swój samochód i klimatyzację w dobrych rękach i nie martw się, czy kolejna wakacyjna podróż skończy się upałem i dyskomfortem wewnątrz auta. Niech Twoi bliscy poczują przyjemny chłód i delektują się podróżą!

Warianty cenowe vouchera „Serwis klimatyzacji”

1.   Pakiet Serwis klimatyzacji w cenie 150 zł

                W skład pakietu wejdą: serwis klimatyzacji wraz z odgrzybianiem i napełnieniem czynnika chłodzącego (maks. 1000g), a także sprawdzenie efektywności chłodzenia.

2.   Pakiet Serwis klimatyzacji w cenie 180 zł

                W skład pakietu wejdą: serwis klimatyzacji wraz z odgrzybianiem i napełnieniem czynnika chłodzącego (maks. 1000g), a także sprawdzenie efektywności chłodzenia + dodatkowo odgrzybianie wnętrza kabiny metodą ozonowania.

3.   Pakiet Serwis klimatyzacji w cenie 200 zł

             W skład pakietu wejdą: serwis klimatyzacji wraz z odgrzybianiem i napełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (bez ograniczeń ilościowych), a także sprawdzenie efektywności chłodzenia + dodatkowo odgrzybianie wnętrza kabiny metodą ozonowania.

4.   Pakiet Serwis klimatyzacji w cenie 300 zł

             W skład pakietu wejdą: serwis klimatyzacji wraz z odgrzybianiem i napełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (bez ograniczeń ilościowych), a także sprawdzenie efektywności chłodzenia + dodatkowo odgrzybianie wnętrza kabiny metodą ozonowania + filtr kabinowy razem z wymianą.

Dodatkowo w skład vouchera wchodzi:

  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

WAŻNE!

„W naszych punktach nie wykonujemy napraw uszkodzonych bądź wadliwych układów klimatyzacyjnych, a co za tym idzie, nie ponosimy odpowiedzialności za to, że po wykonanej usłudze klimatyzacja w aucie klienta może nie działać poprawnie lub nie działać w ogóle z powodu np. uszkodzonej sprężarki lub nieszczelnego układu klimatyzacji bądź jakiejkolwiek innej przyczyny, która ma bezpośredni wpływ na poprawność działania układu klimatyzacji od strony mechanicznej.

W takiej sytuacji możemy służyć pomocą w skierowaniu klienta do odpowiedniego serwisu, który za dodatkową opłatą, zależną od rozległości usterki i ewentualnej konieczności wymiany uszkodzonych elementów układu klimatyzacji, naprawi auto klienta.”

REKOMENDOWANE DLA:

DLA ŻONY / NARZECZONEJ: Twoja ukochana lubi jeździć autem i planuje kolejną wycieczkę? A może po prostu potrzebuje sprawnego samochodu z oczyszczoną klimatyzacją do poruszania się po mieście? Bez względu na to, do jakich celów Twoja małżonka wykorzystuje auto, nie ma wątpliwości, że klimatyzacja to podstawa podczas jazdy, szczególnie w okresie letnim. Kupując pakiet na serwis klimatyzacji, pokażesz, jej jak bardzo dbasz o nią i jej wygodę.

DLA MAMY: Twoja mama lubi jeździć samochodem, ale nie za bardzo zna się na technicznej stronie auta? Chociaż jest to obowiązek każdego kierowcy, to mimo wszystko Twojej mamie może umknąć sprawa klimatyzacji. Po zimie, kiedy nie jest używana, tak ważna rzecz, jak sprawnie działająca klimatyzacja, może stanowić drugorzędną sprawę. Trzeba wymienić opony, zrobić przegląd… a klimatyzacja? Może poczekać. A tu – ku zaskoczeniu wielu z nas, wielkimi krokami zbliżają się upały. Jeżeli dbasz o swoją mamę i jej zdrowie oraz samopoczucie, podaruj jej pakiet na serwis klimatyzacji. Bez względu na to, czy wręczysz jej prezent na urodziny, na Dzień Mamy, czy bez okazji – Twoja mama zobaczy, jak bardzo dbasz o komfort jej jazdy.

DLA BABCI I DZIADKA: Twoi dziadkowie posiadają samochód i lubią nim jeździć? Szczególnie zadbaj o auto swoich ukochanych dziadków podczas lata! Spraw, by każda ich jazda była komfortowa – a to wszystko za pomocą sprawnie działającej klimatyzacji. Voucher na serwis klimatyzacji jako prezent sprawdzi się doskonale w okresie wakacyjnym. Niech upały nie stoją Twoim dziadkom na przeszkodzie do podróżowania!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.