× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję dziecięcą studyjną lub plenerową | Trójmiasto
Voucher na sesję dziecięcą studyjną lub plenerową | Trójmiasto

Uchwycenie w kadrze rozbrykanych dzieci bywa bardzo trudne. Ciekawość świata i bujna wyobraźnia sprawiają, że dzieci nie są w stanie usiedzieć w jednym miejscu. Dlatego podczas wykonywania zdjęć bardzo ważna jest kreatywność i otwartość fotografa. Doskonałe miejsce, w którym można zrealizować voucher na sesję dla dziecka mieści się w Gdyni. Jeśli chcesz obdarować bliską osobę miłym prezentem, to właśnie masz taką okazję!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 230.00 zł

gift Voucher na sesję dziecięcą studyjną lub plenerową | Trójmiasto

Rośnie popularność fotografii studyjnej wśród młodych rodziców, którzy decydują się na, to, aby profesjonalny fotograf uwiecznił ich pociechę na zdjęciu. Takie fotografie oglądane po latach są idealną pamiątką i pozwalają przywołać cudowne wspomnienia. Ten voucher upoważnia również do wyboru sesji plenerowej. Jeśli dziecko stanowczo nie ma spokojnej natury i kocha wspinanie się po drzewach, to jest to strzał w dziesiątkę. Fotograf, który weźmie pod opiekę młodego modela posiada wieloletnie doświadczenie i praca z najmłodszymi nie jest mu obca. Nawiązanie dobrego kontaktu z dzieckiem jest bardzo istotne podczas wykonywania sesji fotograficznych. Pod okiem wprawnego fotografa nawet najbardziej wstydliwy maluch otworzy się i nabierze pewności siebie. Odpowiednie działania pozwolą uzyskać zamierzone efekty – naturalną i piękną fotografię dziecięcą. Podczas sesji można również wykorzystać specjalnie dobrane stylizacje i rekwizyty, co sprawi, że zdjęcia będą jeszcze ciekawsze i nabiorą niecodziennego klimatu. Bańki? Peleryna superbohatera? A może po prostu łopatka i wiaderko w ulubionej piaskownicy? Na pewno zdajesz sobie sprawę jaką radością dla rodziców będzie otrzymanie finalnego rezultatu sesji, czyli zdjęć w formie materialnej. Nie ma nic piękniejszego niż świeże i pachnące jeszcze drukiem zdjęcia ich ukochanego malucha! Takie obrazki mogą teraz zostać umieszczone na honorowym miejscu w mieszkaniu szczęśliwych rodziców i dziadków. Ten voucher na długo zapadnie w pamięć osobom, które zostaną nim obdarowane. Za każdym razem, kiedy będą spoglądać na zdjęcia przypomną sobie o Tobie! To w końcu Ty przyczyniłeś się w dużej mierze do tak pięknych wspomnień.

W skład vouchera wchodzi:

- 5 zdjęć retuszowanych w Photoshopie i wydrukowanych w formacie 13x15, pozostałe zdjęcia poprawione w Lightroomie i udostępniona w formie cyfrowej,

- dziecięca sesja zdjęciowa w profesjonalnym studio fotograficznym lub w plenerze,

- dojazd do klienta na terenie Trójmiasta, Rumi, Redy i Wejherowa,

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

NA URODZINY: Chciałbyś, aby Twoja pociecha zamieniła się na chwilę w modela? Profesjonalne podejście fotografa sprawi, że sesja zdjęciowa będzie niezapomnianym przeżyciem, Twoje dziecko poczuje się jak na planie filmowym, a Ty uwiecznisz kolejny etap jego dorastania! Pozwól mu na to, aby poczuł się wyjątkowo i obdaruj go takim miłym upominkiem. Dzięki temu Wasz rodzinny album fotograficzny powiększy się o niezwykłe obrazki z wizerunkiem Twojej pociechy! BEZ OKAZJI: Codzienność w towarzystwie najbliższych chcielibyśmy czasem zatrzymać, szczególnie, jeśli widzimy jak szybko nasz maluch rośnie. Voucher na dziecięcą sesję zdjęciową to pamiątka na długie lata, bo fotografie, które otrzymacie po sesji mając moc rozchmurzania nawet w najbardziej smutne dni! Prezenty dla Waszego dziecka nie potrzebują żadnej okazji, a ten voucher jest jak marzenie. Niech zmieni się na chwilę w superbohatera lub w księżniczkę, niech wybierze najciekawsze miejsce na zdjęcia i da popłynąć wyobraźni!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.