× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję zdjęciową dziecka na roczek - "Rok pełen wrażeń" | Łódź
Voucher na sesję zdjęciową dziecka na roczek - "Rok pełen wrażeń" | Łódź

Karta prezentowa na sesję zdjęciową dziecka w pierwszym roku życia to fantastyczny pomysł na prezent urodzinowy dla malucha i jego rodziców. Pakiet 10 wyjątkowych zdjęć dziecka wykonanych przez profesjonalnych fotografów uwieczni najlepsze momenty słodkiego bobasa. Sesja zdjęciowa może odbyć się w profesjonalnym studio, w domu (dojazd do klienta) lub w plenerze, np. w parku czy na placu zabaw.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 280.00 zł

gift Voucher na sesję zdjęciową dziecka na roczek - "Rok pełen wrażeń" | Łódź

Karta podarunkowa na sesję zdjęciową na skończony roczek to fantastyczna alternatywa dla typowych dziecięcych prezentów. Zabawki, smoczki, foteliki i inne akcesoria oczywiście z pewnością ucieszą zarówno dziecko, jak i jego rodziców, ale spójrzmy przyszłościowo. Kto z nas nie rozczula się podczas oglądania zdjęć z dzieciństwa, na których maluchy uroczo szczerzą bezzębne dziąsełka? Sesja zdjęciowa z okazji skończenia roczku będzie wyjątkową pamiątką – taką, do której cała rodzina będzie wracać po latach. Pierwszy rok życia, gdy dziecko staje się świadome i uczy się tylu ważnych rzeczy o świecie jest wart profesjonalnej dokumentacji. Zespół fotografów posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi postara się, by zarówno dla rodziców, jak i malucha ten czas był zabawą, relaksem i świetnym doświadczeniem.

W skład pakietu wchodzą:

  • zdjęcia na 2 płytach CD (10 zdjęć)
  • sesja w studio lub w domu (ew. dojazd do klienta)
  • kreator życzeń
  • opakowanie na voucher
  • wysyłka pod wskazany adres

DLA CHRZEŚNIAKA / CHRZEŚNICY: Zostałaś poproszona o zostanie rodzicem chrzestnym i szukasz odpowiedniego prezentu na pierwsze urodziny maluszka? Zapomnij o zabawkach, z których dziecko ekspresowo wyrośnie i podaruj mu oraz jego rodzicom zaklęte na kliszy magiczne momenty jego dzieciństwa. Karta podarunkowa na sesję zdjęciową na roczek nie tylko pozytywnie zaskoczy rodziców maluszka, ale też wyróżni Twój prezent spośród ogromu innych podarunków. Bycie rodzicem chrzestnym zobowiązuje! Doświadczony zespół fotografów postara się, aby sesja była pozytywnym doświadczeniem dla dziecka, omówi z rodzicami szczegóły sesji i w razie potrzeby doradzi. Nie zapomnij wpisać w treści vouchera najlepszych życzeń dla maluszka – może w tym momencie nie doceni Twoich ciepłych słów, ale jego rodzice na pewno zachowają pamiątkę, która któregoś dnia dotrze do Twojego chrześniaka. 
DLA WNUKA / WNUCZKI: Szukasz wyjątkowego prezentu, który uświetni pierwsze urodziny Twojego wnuka? Zapomnij o typowych prezentach – z pewnością maluszek tonie już w zabawkach, gryzaczkach i innych tego typu akcesoriach. Na ukończony pierwszy rok życia warto podarować prezent, który sprawi radość nie tylko teraz, ale również po latach. Karta podarunkowa na sesję zdjęciową dziecka z okazji skończenia roczku to nie tylko piękne zdjęcia dziecka w jego najlepszym okresie, ale również niesamowita frajda dla niego i rodziców. Omawianie koncepcji sesji, stroje, sceneria – co może dawać większą radość dumnym rodzicom niż postawienie ich dziecka w centrum wszechświata. Wyjątkowe zdjęcia do rodzinnego albumu będą już tylko wisienką na torcie. Pamiętajcie, by wpisać w treści vouchera najlepsze życzenia dla maluszka – gdy dorośnie taka pamiątka pierwszych urodzin będzie dla dorastającego dziecka nie lada odkryciem!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.