× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję noworodkową (do 14 dnia życia dziecka) | Warszawa
Voucher na sesję noworodkową (do 14 dnia życia dziecka) | Warszawa

Twoja przyjaciółka, siostra, a może córka niedługo zostanie mamą? Warto mieć pamiątkę z tego niezwykle pięknego czasu – pierwsze miesiące życia dziecka są niesamowite, ale pierwsze dni, kiedy dopiero się poznajecie, są naprawdę magiczne! Aby utrwalić ten cudowny czas na zawsze, podaruj bliskiej Ci kobiecie voucher na sesję noworodkową. Wyobraź sobie, jak piękną pamiątką będą takie fotografie za kilka lat!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 480.00 zł

gift Voucher na sesję noworodkową (do 14 dnia życia dziecka) | Warszawa

Jeśli masz wśród swoich bliskich kobietę, która za chwilę zostanie świeżo upieczoną mamą, podaruj jej voucher, który pozwoli na zawsze utrwalić pierwsze dni jej maluszka – sesja noworodkowa jest naprawdę świetnym pomysłem na prezent! Profesjonalny fotograf zadba o samopoczucie mamy oraz jej dziecka – podczas sesji jest oczywiście czas na karmienie, przewijanie oraz przytulanie. Wszystko odbywa się powoli, bez pośpiechu, tak aby nie stresować maluszka. Cała sesja trwa około 3 godzin i jest indywidualnie dopasowana do rytmu dnia dziecka. Pomieszczenie do wykonywania zdjęć jest przystosowane do potrzeb maluszka – panują tam odpowiednie warunki, między innymi temperatura pokoju.O sesji warto pomyśleć, kiedy młoda mama jest jeszcze w ciąży – właśnie wtedy najlepiej ją zarezerwować. Kiedy maluszek przyjdzie na świat, sama będzie mogła wybrać odpowiedni termin na spotkanie z fotografem. Sesja noworodkowa jest wykonywana do 14 dnia życia dziecka, a to z tego względu, iż w tym okresie ma ono głęboką fazę snu i przyjmuje jeszcze pozycje embrionalną – zdjęcia wyglądają uroczo, kiedy śpiąc, maluszek przyjmuje właśnie taką pozycję. Dodatkowo malec nie kręci się, z reguły nie płacze i jest w stanie spokojnie przespać całą sesję zdjęciową. Nieco starsze dziecko mniej śpi, staje się bardziej czujne i trudniej zapada w głęboki sen. Fotograf dysponuje różnymi rekwizytami, dlatego też każde zdjęcie jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Możecie zdecydować się na przewodni temat sesji noworodkowej lub wybrać kilka różnych rekwizytów i dopasowywać do tego odpowiednia tła. Oczywiście jesteście w rękach profesjonalisty, więc możecie mieć pewność, że cała sesja przebiegnie bez zakłóceń, a końcowy efekt spełni Wasze najśmielsze oczekiwania. Piękna pamiątka dla Was i Waszej rodziny gwarantowana!

W skład pakietu wchodzi:

  • 15 wybranych zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, wywołanych w formacie 15x21 oraz w wersji elektronicznej 
  • 3-4 stylizacje maluszka,
  • sesja wykonywana w domu klienta (dojazd na terenie Warszawy w cenie, czas trwania sesji do 3 godzin),
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA CÓRKI / SYNA: Twoja córka lub syn spodziewa się potomka? Świetnym pomysłem będzie zorganizowanie sesji noworodkowej dla Twojego wnuka lub wnuczki! Będzie to bardzo piękny upominek, a także pamiątka dla całej rodziny. Jeśli nie wiecie, co kupić na baby shower lub z okazji dnia narodzin, warto postawić na voucher na sesję noworodkową – gwarantujemy, że każdy rodzic będzie zadowolony z takiego prezentu. Zapewniamy, że sesja przebiegnie profesjonalnie, a zdjęcia będą wysokiej jakości!

DLA PRZYJACIÓŁ: Twoi przyjaciele z utęsknieniem czekają na szczęśliwe rozwiązanie? Jeżeli chcesz, by byli jeszcze bardziej szczęśliwi, podaruj im wyjątkowy prezent, jakim jest sesja noworodkowa. Przyszli rodzice na pewno będą zachwyceni! Przepięknie wykonane zdjęcia będą stanowiły cudowną pamiątkę już na zawsze. Będzie to oryginalny pomysł na prezent dla Twoich przyjaciół – inny niż wszystkie upominki, takie jak śpioszki, butelki czy kocyki!

DLA SIOSTRY / BRATA: Twoje rodzeństwo z niecierpliwością oczekuje pojawienia się na świecie dziecka? Jest to magiczny okres nie tylko dla przyszłych rodziców, ale dla całej rodziny. Dla brata lub siostry, którzy spodziewają się dziecka, warto wybrać niezapomniany prezent. Zapomnij o becikach, śpioszkach i kocykach! Swojemu rodzeństwu podaruj coś naprawdę “WOW”! Sesja noworodkowa i zdjęcia będące jej efektem staną się cudowną pamiątką nie tylko dla rodziców, ale dla wszystkich bliskich. Gwarantujemy, że zdjęcia będą wykonane z najwyższą starannością, a sesja przebiegnie w miłej i przede wszystkim profesjonalnej atmosferze!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.