× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Sesja okolicznościowa - chrzest lub komunia | Warszawa
Sesja okolicznościowa - chrzest lub komunia | Warszawa

Ważne momenty w naszym życiu sprawiają, że wspominamy je po latach z uśmiechem na ustach. Jednak, nie zawsze mamy możliwość, aby uwiecznić te momenty na fotografii. Jeśli jest jakaś bliska Ci osoba, która kocha fotografię i pragnie, aby ważne rodzinne momenty zostały zatrzymane w kadrze, to podaruj jej voucher na mini sesję okolicznościową. To prezent jak marzenie dla takiej osoby!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 780.00 zł

gift Sesja okolicznościowa - chrzest lub komunia | Warszawa

Fotografia to najlepszy sposób na zatrzymanie wspomnień, jednak zdjęcia w albumie rodzinnym przeważnie są pozowane, a uśmiechy całej rodziny wymuszone. A gdyby tak załatwić to inaczej? Można! Podaruj na najbliższą rodzinną uroczystość voucher na mini sesję okolicznościową. Skoro wszyscy już zgromadzili się w jednym miejscu i są pięknie ubrani, wykorzystajcie to, by profesjonalny fotograf uwiecznił Was na zdjęciach! Chrzciny, komunia, a może urodziny? Bez względu na to, czy będzie to sesja zdjęciowa, czy reportaż z ważnego dla Was wszystkich dnia (Wy decydujecie), fotograf zrobi piękną pamiątkę, do której będziecie mogli wielokrotnie wrócić. Spędzanie czasu w gronie najbliższych jest bardzo ważne. Niestety, często bywamy zabiegani i brakuje nam na to miejsca w naszym kalendarzu. Obdarowana tym voucherem osoba będzie w siódmym niebie – w końcu wszyscy razem na pięknych zdjęciach! Czy może być coś lepszego? Doświadczeni fotografowie z Warszawy, którzy specjalizują się w wykonywaniu sesji zdjęciowych na najważniejszych rodzinnych wydarzeniach sprawią, że każdy z członków rodziny znajdzie się na wspólnym obrazku! Reportaż ze chrztu będzie wykonany najlepiej jak tylko można sobie wymarzyć. Dla takich zdolnych fotografów jak w tym miejscu w którym można zrealizować voucher nie ma nic trudnego! Po sesji trzeba chwilę poczekać, aby móc obejrzeć i dotknąć zdjęcia. Jednak gwarantuję, że takie oczekiwanie opłaci się! Obdarowana tym prezentem osoba sama będzie mogła wybrać zdjęcia, które mają zostać wydrukowane. Wyobraź sobie jej radość i podziw dla tego jak pięknie wszyscy wyglądają na jednym zdjęciu...

W skład pakietu wchodzi: - obejmuje przygotowania, reportaż z kościoła oraz godzinę zdjęć podczas trwania przyjęcia, - ilość zdjęć które otrzymuje klient waha się od 100-150 zdjęć, jest ona uzależniona od czasu trwania przyjęcia itp. Wszystkie zdjęcia poddane są obróbce i retuszowi, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: vouchery można zrealizować na terenie Warszawy, przed realizacją vouchera należy uzgodnić termin mailowo lub telefonicznie.

DLA MAMY: Wyobraź sobie tę radość, kiedy Twoja ukochana mama otrzyma taki wspaniały voucher. Zdjęcia, które otrzyma po mini sesji nie tylko wywołają uśmiech na jej twarzy, ale również powiększą jej rodzinny album fotograficzny. Nie masz nadal pomysłu na prezent na dzień mamy? Właśnie ten voucher będzie wspaniałym upominkiem - cała jej ukochana rodzina na zdjęciu! Niech te najpiękniejsze rodzinne wspomnienia na długo zapadną w pamięć! DLA PARY: Twoi przyjaciele są już po ślubie i właśnie doczekali się dziecka? Czy może być coś piękniejszego? Jeśli chcesz sprawić im miłą niespodziankę, to podaruj im taki voucher na reportaż z okazji chrzcin ich maluszka. Profesjonalne studio fotograficzne sprawi, że zdjęcia będą doskonałe. Dodatkowym atutem takiego vouchera jest, to, że już zawsze, kiedy tylko otworzą album z tymi fotografiami przypomną sobie o Tobie!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.