× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję portretową studyjną dla kobiety lub mężczyzny | Gdynia
Voucher na sesję portretową studyjną dla kobiety lub mężczyzny | Gdynia

Fotografia pozwala nam na uwiecznienie tego, co dla nas ważne, piękne i wyjątkowe. Fotografia portretowa to wspólne dzieło zarówno fotografa, jak i modela. Jeżeli chcielibyśmy uwiecznić na zdjęciu kogoś bliskiego, to idealnym pomysłem jest obdarowanie takiej osoby voucherem na sesję portretową. A, jeśli chcemy mieć pewność, że zaangażowanie fotografa będzie stuprocentowe i efekt jego pracy spektakularny, to wybierzmy się do profesjonalnego studia, które mieści się w Gdyni, by bliska nam osoba miała najlepsze zdjęcia.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 180.00 zł

gift Voucher na sesję portretową studyjną dla kobiety lub mężczyzny | Gdynia

Zdjęcia oglądane po latach to idealna pamiątka umożliwiająca na przywołanie pięknych wspomnień. Bliska osoba jest dla nas najpiękniejszym obiektem do fotografowania, jednak często czujemy, że brakuje nam profesjonalizmu - przycięte czubki głów lub kończyn na zdjęciach zna każdy fotograf-amator. W takich chwilach wolelibyśmy, aby sesją zajął się ktoś z dużym doświadczeniem i wiedzą. Taki fotograf, który nie tylko wie jak najlepiej wykorzystać światło, aby zdjęcia były idealne, ale również nawiązuje bliski kontakt z modelem podczas sesji tak, aby nawet bardzo wstydliwa osoba bez skrępowania stanęła przed obiektywem. Profesjonalista za obiektywem, dzięki kilku sztuczkom i swobodnej atmosferze, oswoi bliską Ci osobę z aparatem i uchwyci jej naturalne piękno. Dzięki zaawansowanym umiejętnościom obróbki zdjęć podkreśli atuty obdarowanej osoby i zatuszuje wszelkie niedoskonałości. Podaruj bliskiej Ci osobie poczucie pewności, piękna i wyjątkowości, a to wszystko w jednym voucherze! Po sesji oboje będziecie z zachwytem podziwiać zdjęcia, które równie dobrze mogłyby znaleźć się na okładkach znanych magazynów poświęconych modzie! Fotografia portretowa, to świetny pomysł na prezent dla każdego, zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. W dodatku osoba, która otrzyma pakiet zdjęć ze swoim wizerunkiem będzie mogła nimi obdarować kolejne bliskie swemu sercu osoby! Można powiedzieć, że to taki prezent, który trwa w nieskończoność. Ponadto dzięki temu voucherowi zdjęcia na długo będą przypominać obdarowanej osobie o Tobie. Za każdym razem, kiedy spojrzy na fotografię – pomyśli o Tobie!

W skład vouchera wchodzi:

- 3 zdjęcia wyretuszowane w Photoshopie i wydrukowane w formacie 13x15,

- portretowa sesja zdjęciowa w studio dla kobiety lub mężczyzny,

- dojazd do klienta na terenie Trójmiasta, Rumi, Redy i Wejherowa,

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Dla chłopaka: Chciałabyś, aby przepiękny portret Twojego chłopaka wisiał w Twoim pokoju? Nie ma lepszego wyjścia niż profesjonalna sesja zdjęciowa. Niezapomniane przeżycia w studiu fotograficznym sprawią, że bliska Ci osoba zamieni się w modela, a po wszystkim wspólnie będziecie mogli zachwycać się nad dziełem stworzonym przez fotografa. Obdaruj swojego chłopaka tym voucherem i pozwól, aby Wasz wspólny album fotograficzny powiększył się o niezwykłe portrety! Bez okazji: Wyjątkowe osoby nie potrzebują specjalnych okazji, aby otrzymywać od nas prezenty. Twoja przyjaciółka właśnie przechodzi ważny okres w swoim życiu? Może warto podarować jej coś co sprawi, że te ważne wspomnienia będzie łatwiej przywołać w odległej przyszłości? A może Twoja mama ostatnio była fotografowana na swoim własnym ślubie, kilkadziesiąt lat temu? Szybko to zmień, niech wie, że jest najpiękniejszą mamą na świecie. Taki voucher jak ten poprawi jej humor i dzięki Tobie poczuje się wyjątkowo!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.