× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Dziecięca sesja plenerowa/sesja rodzinna/z okazji Komunii Świętej | Warszawa
Dziecięca sesja plenerowa/sesja rodzinna/z okazji Komunii Świętej | Warszawa

Są takie momenty w naszym życiu lub życiu naszych pociech, które sprawiają, że chcemy wspominać je po latach z uśmiechem na ustach. Jednak nie zawsze mamy możliwość, aby uwiecznić te momenty na fotografii. Jeśli jest jakaś bliska Ci osoba, która kocha fotografię i pragnie, aby ważne rodzinne momenty zostały zatrzymane w kadrze, to podaruj jej voucher na plenerową sesję dziecięcą, rodzinną lub sesję okolicznościową. To prezent-marzenie dla takiej osoby! Fotografie zatrzymają ważne chwile w ich życiu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 540.00 zł

gift Dziecięca sesja plenerowa/sesja rodzinna/z okazji Komunii Świętej | Warszawa

Zdjęcia w albumie to najlepszy sposób na zatrzymanie i przywoływanie wspomnień, jednak fotografia rodzinna przeważnie jest pozowana, sztuczna, a uśmiechy całej rodziny wymuszone. A gdyby tak załatwić to inaczej? Można! Podaruj na najbliższą rodzinną uroczystość voucher na sesję dziecięcą, rodzinną lub sesję okolicznościową. Skoro wszyscy już zgromadzili się w jednym miejscu i są pięknie ubrani, wykorzystajcie to, by profesjonalny fotograf uwiecznił Was na zdjęciach! Szczególnie jeśli macie właśnie coś do świętowania! Karta podarunkowa proponuje trzy różne warianty fotografii. Plenerowa sesja dziecięca to sposób na wyeksponowanie uśmiechu bliskiego Wam malucha. Fotograf pomoże dobrać akcesoria i zabawki tak, żeby zdjęcia pokazywały jak najwięcej dzieciństwa małego modela. Sesja rodzinna to rozwiązanie dla rodziców z dziećmi, by uchwycić niesamowitą więź, którą mają. Maluchy dorastają, dorosłym pojawiają się zmarszczki… A Ty możesz to powstrzymać i podarować im sposób na opanowanie zanikających wspomnień, czyli profesjonalne zdjęcia, które zapełnią ich album rodzinny! Ostatni wariant to sesja okolicznościowa. Bez różnicy, czy chodzi o urodziny, komunię, czy chrzciny! Są w życiu bliskiej Ci rodziny momenty, które na pewno chcą zatrzymać - pomóż im w tym! Całą rodziną wybiorą zatem takie miejsce, które dobrze im się kojarzy i w którym lubią wspólnie spędzać czas. Razem z dzieckiem podejmą decyzję, czy wesołe miasteczko, park, albo ulubiona cukiernia będą spełniać ich kryteria. A może dom i podwórko z ukochanym psem? Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę – dlatego też fotograf nie zmusza dzieci do pozowania (szczególnie tych młodszych), ale daje im pole do popisu – zachęca do ruchu oraz zabawia. Koniec z nieostrymi i źle wykadrowanymi zdjęciami Twoich bliskich! Niech w Waszym albumie znajdą się piękne fotografie, które uchwycą radość ważnej Ci rodziny na zawsze. Na zawsze może też być bilecik dołączony do vouchera - złóż maluchowi życzenia, które zostaną na pamiątkę razem z fotografiami!

W skład pakietu wchodzi:

  • sesja zdjęciowa o wybranej przez obdarowaną osobę tematyce: dziecięca, rodzinna, okolicznościowa, 10 profesjonalnie obrobionych i wyretuszowanych zdjęć, wywołanych w formacie 15x21. Klient sam wybiera zdjęcia które najbardziej podobają mu się z sesji,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

Czas trwania sesji: do 2 godzin. Miejsce sesji: ustalane indywidualnie z klientem. Vouchery można zrealizować na terenie Warszawy. Przed realizacją vouchera należy uzgodnić termin mailowo lub telefonicznie.

DLA PRZYJACIÓŁ: Maluchy Waszych przyjaciół obchodzą urodziny, a może zbliża się ważna uroczystość rodzinna? Warto to uczcić w wyjątkowy sposób! Spraw swoim znajomym wyjątkowy prezent w postaci vouchera na sesję zdjęciową dla całej rodziny! Taka sesja zbliży do siebie całą rodzinę i będzie świetną przygodą dla wszystkich – dzieci i rodziców! A zdjęcia będące efektem sesji staną się piękną pamiątką na długie lata.
NA URODZINY : Planujesz niezapomniane urodziny Twojego malucha? A może znasz małego gwiazdora, którego uśmiech potrafi oczarować każdego? Warto to uczcić w wyjątkowy sposób! Dzieci dorastają, ale są momenty, które trzeba zatrzymać! Magia fotografii tkwi w tym, że nie tylko rozczula i pokazuje przeszłość, ale także przywołuje piękne wspomnienia. Dając solenizantowi voucher na sesję zdjęciową, która uwieczni jego energię i która będzie znakomitą pamiątką jego dzieciństwa.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.