× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher Tajski Zawrót Głowy - masaż pleców, głowy i twarzy | Warszawa - 5 lokalizacji
Voucher Tajski Zawrót Głowy - masaż pleców, głowy i twarzy | Warszawa - 5 lokalizacji 30 minut

Twórcą masażu tajskiego jest podobno Shivago Komarpaj, który był osobistym lekarzem buddy. Jednak uważa się, że ta legenda jest zbyt uproszczona i przyjmuje się, że na specyfikę masażu tajskiego wpływ miała również kultura Chin, Indii oraz innych południowoazjatyckich krajów. Obecnie za najlepszą szkołę masażu tajskiego uznaje się Królewską Akademię Masażu w Chiang Mai. Jeśli bliska Ci osoba marzy o podróży w to miejsce, ale z różnych względów nie może się tam wybrać, podaruj jej prezent w formie vouchera na masaż pleców, głowy i twarzy do jednego z najlepszych tajskich SPA w Polsce, a które mieści się w Warszawie aż w 5 lokalizacjach (Centrum, Muranów, Służewiec i w dwóch miejscach w Wilanowie)

W skład pakietu wchodzi:

  • tajski masaż pleców, głowy i twarzy (60 lub 90-minutowy, w zależności od pakietu),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 90.00 zł

gift Voucher Tajski Zawrót Głowy - masaż pleców, głowy i twarzy | Warszawa - 5 lokalizacji

Długotrwała praca przed komputerem powoduje bóle pleców, a nawet migrenę. Jeśli Twoi bliscy codziennie pracują przy biurku w pozycji siedzącej, podaruj im voucher na tajski masaż pleców, głowy i twarzy. Przyjemna lekkość uzyskana po takim zabiegu sprawi, że obdarowana osoba będzie Ci dozgonnie wdzięczna za pomoc w odkryciu tak wspaniałego lekarstwa.

Doświadczone tajskie masażystki pomogą w zrelaksowaniu napiętych mięśni pleców i zlikwidują stany zapalne. Ciekawostką i kolejną zaletą zabiegu jest dodatkowe działanie – wzmocnienie cebulek włosów i poprawa koncentracji!

Masaż wykonywany jest na specjalistycznym materacu lub łóżku. Na samym początku, na szczęśliwcu obdarowanym voucherem, zostanie przeprowadzony relaksujący masaż całego ciała… Pozwoli to rozgrzać organizm i przygotować go na bardziej intensywne doznania, które zapewnią elementy masażu shiatsu, czyli masażu wywodzącego się z Japonii, którego nazwa oznacza “ucisk palcem”.

Do masażu stosowany jest balsam regenerujący mięśnie oraz skórę, działający jeszcze nawet przez kilka godzin po zakończeniu zabiegu! Jeśli nadal nie wiesz, co możesz wręczyć w prezencie bliskiej osobie, wybierz voucher na odprężający tajski masaż. Jej cały organizm wypocznie i będzie mógł przygotować się do kolejnych wyzwań czekających na nią w pracy i w domu. Taki masaż zwalczy wiele dolegliwości, takich jak napięcie, stany zapalne czy sztywność mięśni. Ponadto pomoże w odstresowaniu całego ciała i ducha, poprawi koncentrację, a nawet zniweluje bóle migrenowe.

W skład pakietu wchodzi:

  • tajski masaż pleców, głowy i twarzy,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera na tajski masaż pleców, głowy i twarzy:

  • masaż 60-minutowy – 99 złotych,
  • masaż 90-minutowy – 139 złotych.

Ważne informacje:

  • voucher można zrealizować po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu w jednym z 5 salonów w Warszawie.

Dla spiętej i zestresowanej osoby

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.