× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż klasyczny | Kraków
Voucher na masaż klasyczny | Kraków

Lato powoli zbliża się ku końcowi, a Twój przyjaciel narzeka, że z powodu nadmiaru obowiązków wcale nie odpoczął? Jego zbliżające się urodziny to doskonała okazja, by sprawić, aby mógł prawdziwie się zrelaksować. Nie trzeba nawet wyjeżdżać za miasto. Wystarczy zrealizować voucher na masaż klasyczny w gabinecie SPA Klub Kasi i cieszyć się nową energią.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 60.00 zł

gift Voucher na masaż klasyczny | Kraków

Każdy z nas marzy o chwili relaksu, podczas której zapomni o całym świecie.

Stan pełnego odprężenia możliwy jest tylko w gabinecie masażu, gdzie sprawne dłonie specjalistów sprawią, że ciało znów będzie rozluźnione.

Podaruj bliskiej Ci osobie voucher na masaż klasyczny, dzięki któremu doświadczy, że czas może płynąć inaczej.

Ludzkość już ponad 3000 lat temu odkryła dobroczynne działanie masażu na organizm. A pozytywnych konsekwencji tego zabiegu jest naprawdę wiele. Masaż działa stymulująco na układ nerwowy, sprawiając, że sprawniejsze staje się przesyłanie impulsów nerwowych, co wpływa na lepszą pracę mięśni. Aktywizuje on również działanie układu krwionośnego oraz limfatycznego, przez co organizm wchłania więcej substancji odżywczych. Dodatkowo skóra staje się jędrniejsza i bardziej dotleniona. Masaż ten wpływa na poprawę ruchomości stawów oraz pełni funkcję masażu relaksacyjnego, gdyż wydziela serotoninę – hormon szczęścia. Korzyści można mnożyć i mnożyć.

Zatroszcz się więc o dobre zdrowie i samopoczucie Twojego przyjaciela i podaruj mu zaproszenie na masaż klasyczny.

W skład pakietu wchodzi:

- masaż klasyczny trwający 30 lub 60 minut,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe:

- 30-minutowy masaż klasyczny – 60 zł

- 60-minutowy masaż klasyczny – 85 zł

Ważne informacje:

Długość trwania zabiegu obejmuje czas, jakiego potrzebuje klient, by przygotować się do zabiegu oraz czas, który trzeba poświęcić na ubranie się po masażu. Zaleca się, by po wykonanym zabiegu odpocząć w pozycji siedzącej, tak by uniknąć powikłań związanych z ewentualnym szokiem temperaturowym.

Przeciwwskazania do zabiegu: nadciśnienie tętnicze, zapalenie żył, żylaki i tętniaki, zakrzepowe zapalenie żył, ostre stany zapalne, choroby nowotworowe, zmiany ropne, łuszczyca, duża gorączka, zaawansowana osteoporoza, miesiączka, epilepsja, a także zapalenie trzustki i wątroby itp.

Klient, który decyduje się skorzystać z zabiegu, równocześnie stwierdza, że nie występują u niego powyższe przeciwwskazania.

DLA TATY:

Twój Tata narzeka na ból kręgosłupa? Siedzący tryb życia nie wpływa korzystnie na jego organizm. Dlatego zrób mu prezent niespodziankę – voucher na masaż klasyczny, dzięki któremu poczuje się jakby znów miał 20 lat i będzie cieszył się życiem bez bólu.

DLA KOLEŻANKI:

Twoja koleżanka od dawna marzy o masażu. Zbliżające się urodziny to doskonała okazja, by wyjść naprzeciw jej pragnieniom i podarować jej voucher na masaż klasyczny, dzięki któremu będzie mogła zapomnieć o szarej rzeczywistości. Podaruj jej radość i już dziś zakup voucher!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.