× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs kitesurfingu "Refreshing” | wiele opcji | Jastarnia
Voucher na kurs kitesurfingu "Refreshing” | wiele opcji | Jastarnia Dla jednej osoby

Szukasz prezentu dla fana kitesurfingu? Podaruj mu voucher na kurs kitesurfingu "Refreshing”, dzięki któremu podszkoli swoje umiejętności i po zimowej przerwie przypomni sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa i komunikacji w kitesurfingu. Taki prezent to spełnienie marzeń, za które obdarowana osoba długo będzie Ci bardzo wdzięczna.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 440.00 zł

gift Voucher na kurs kitesurfingu "Refreshing” | wiele opcji | Jastarnia

Kurs Kitesurfingu to idealny pomysł na prezent praktycznie dla każdego! 2 godziny zajęć to optymalny czas na progress, na każdym poziomie zaawansowania.

Obdarowany pływa już samodzielnie? W czasie kursu poćwiczy skoki! Uczy się startować na desce? Z nami na pewno popłynie! A może obdarowana osoba jeszcze nigdy nie próbowała kitesurfingu? Najwyższy czas spróbować - podczas pierwszych dwóch godzinach szkolenia nauczy się pilotować latawiec treningowy, pozna podstawowe zasady bezpieczeństwa i komunikacji w kitesurfingu. W cenę zajęć wliczone jest wszystko, co do jego przeprowadzenie niezbędne, tj.: - kompletny sprzęt do kitesurfingu – zawsze topowe modele, - pianka, kask, kamizelka asekuracyjna, - ubezpieczenie NNW, - asekuracja motorówką,, - wystawienie certyfikatu – karta IKO, - pamiątkowe zdjęcie z zajęć na wodzie. Nie jesteś pewien czy osoba, która ma otrzymać prezent jest osobą zupełnie początkującą i czy ten rodzaj kursu będzie odpowiedni? Bez obaw! Dostosujemy poziom kursu do wiedzy i umiejętności obdarowanego szczęściarza!

W skład pakietu wchodzi:

  • kurs kitesurfingu „Refreshing” dla jednej osoby
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Istotne informacje: Pogoda ma wpływ na realizację usługi zbyt słaby lub silny wiatr może uniemożliwić przeprowadzenie szkolenia w danym terminie. W przypadku zakupu usługi dla dwóch osób wskazany jest podobny poziom umiejętności uczestników – aby mogli uczyć się razem w jednej grupie. Minimalny wiek uczestników to 13 lat i waga min. 30 kg. Dla osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców/ prawnych opiekunów. Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEGO:

Twój przyjaciel marzy o sporcie pełnym emocji? Podaruj mu voucher na dwugodzinny kurs kitesurfingu, z pewnością na długo nie zapomni wrażeń jakie będą mu towarzyszyć w czasie zajęć!

 

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.