× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs windsurfingu  "pod kontrolą” | wiele opcji | Jastarnia
Voucher na kurs windsurfingu "pod kontrolą” | wiele opcji | Jastarnia Dla jednej osoby

Twój narzeczony marzy o wyjeździe nad morze i spróbowaniu swoich sił w windsurfingu? Spełnij jego marzenie i zorganizuj wyjazd w czasie którego podarujesz mu voucher na kurs windsurfingu "pod kontrolą” – zapewniamy Cię, że będzie skakał z radości widząc taką niespodziankę.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 690.00 zł

gift Voucher na kurs windsurfingu "pod kontrolą” | wiele opcji | Jastarnia

A może szukasz prezentu dla Twojej żony, która uwielbia wodę i wszystko co z nią związane? Kurs windsurfingu to idealny pomysł na prezent zarówno dla Pań jak i Panów, tych młodszych jak i trochę starszych. Jak donoszą nasi trenerzy nie ma górnej granicy wieku, w której na naukę surfowania nie ma szans :) Chcesz by Twój bliski jak najszybciej stał się samodzielnym windsurferem? Podaruj mu voucher na 7 godzinny kurs windsurfingu, na który składa się 5 godzin zajęć z instruktorem oraz 2 godziny samodzielnego wypożyczenia sprzętu, aby utrwalić poznane na kursie umiejętności. W cenę zajęć wliczone jest wszystko co do jego przeprowadzenie niezbędne tj: - kompletny sprzęt do windsurfingu, - pianka oraz kamizelka asekuracyjna, - ubezpieczenie NNW, - asekuracja motorówką, - pamiątkowe zdjęcie z zajęć na wodzie. Nie jesteś pewien czy osoba, która ma otrzymać prezent jest osobą zupełnie początkującą i czy ten rodzaj kursu będzie odpowiedni? Bez obaw! Dostosujemy poziom kursu do wiedzy i umiejętności obdarowanego szczęściarza!

W skład pakietu wchodzi: - 7 godzinny kurs windsurfingu dla jednej lub dwóch osób, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).  Istotne informacje:  Pogoda ma wpływ na realizację usługi – zbyt słaby lub silny wiatr może uniemożliwić przeprowadzenie szkolenia w danym terminie. W przypadku zakupu usługi dla dwóch osób wskazany jest podobny poziom umiejętności uczestników - aby mogli uczyć się razem w jednej grupie. Minimalny wiek uczestników to 5 lat. Nie zalecamy aby dzieci poniżej 12 roku życia uczyły się w jednej grupie z osoba dorosłą. Dla osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców/ prawnych opiekunów. Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA ŻONY: Chciałbyś podarować swojej żonie coś niecodziennego, związanego z wyjazdem i morzem? Przekaż jej voucher na kurs windsurfingu – będzie miała okazję do spróbowania swych sił w roli surferki i przy okazji spełni jedno ze swych dziecięcych marzeń. Taki prezent z pewnością wywoła ogromny uśmiech na jej twarzy. DLA PARTNERA BIZNESOWEGO: Szukasz prezentu dla swoich partnerów biznesowych? Musi to być coś niecodziennego i oryginalnego? Voucher na kurs windsurfingu wydaje się być doskonałym rozwiązaniem. Instruktorzy dostosują poziom kursu do wiedzy i umiejętności obdarowanych, tak by każdy miał okazję spróbować swych sił na desce.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.