× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe i inne usługi w serwisie samochodowym | Warszawa, Mińsk Mazowiecki i okolice
Voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe i inne usługi w serwisie samochodowym | Warszawa, Mińsk Mazowiecki i okolice

Bezpieczeństwo na drodze to podstawa – zwłaszcza, jeśli mamy na myśli bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale przede wszystkim naszych bliskich. Abyś mógł czuć się pewnie w każdej sytuacji, powinieneś zadbać o komfort jazdy drogich Ci osób nawet w najbardziej zaskakujących i niebezpiecznych sytuacjach. Nie chodzi tu wyłącznie o wygodę podczas jazdy, ale przede wszystkim o komfort psychiczny. Dlatego już teraz możesz kupić voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe, które wybawi bliską Ci osobę z każdej opresji, a Ty będziesz czuł się znacznie spokojniej!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 250.00 zł

gift Voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe i inne usługi w serwisie samochodowym | Warszawa, Mińsk Mazowiecki i okolice

Jeżeli chcesz zapobiec sytuacji, w której akumulator w aucie drogiej Ci osoby akurat w najmniej odpowiedniej chwili odmówi posłuszeństwa, zacznij już teraz myśleć o jego wymianie, ewentualnie diagnozie technicznej. Doświadczeni pracownicy zapewnią bezpłatne doradztwo techniczne przy doborze akumulatora, a także bezpłatną diagnozę i wymianę akumulatora. Voucher dedykowany jest tym wszystkim, którym zależy, aby w niespodziewanej sytuacji nie mieć problemu z niesprawnym akumulatorem oraz osobom, które cenią sobie najwyższy komfort jazdy oraz niestresujące prowadzenie auta.

W naszej ofercie posiadamy voucher otwarty na pogotowie akumulatorowe, którego cena waha się od 250 aż do 5000 złotych, więc z pewnością każdy znajdzie wariant dla siebie! W skład pakietu wchodzi: zakup akumulatora z opcją dostawy oraz wymiana akumulatora pod adresem wskazanym przez klienta na terenie Warszawy, Mińska Mazowieckiego i bliskich okolic (100 zł wartości vouchera pokrywa dojazd do klienta oraz gotowość do akcji w każdym momencie). To sprawia, że pomoc możesz otrzymać w każdej chwili, bez stresu!

Jeśli nie jesteś pewien, czego aktualnie potrzebuje bliska Ci osoba, możesz wybrać voucher kwotowy na dowolny produkt lub usługę z oferty serwisu (po wcześniejszej rezerwacji) w cenie od 250 zł do 5000 zł, co oznacza, że możesz zdecydować się nie tylko na zakup akumulatora wraz z jego wymianą, ale również na serwis klimatyzacji i inne usługi!


W skład pakietu wchodzi:

  • voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe, który obejmuje zakup akumulatora z opcją dostawy i wymiany akumulatora pod wskazanym adresem przez klienta na terenie Warszawy, Mińska Mazowieckiego i bliskich okolic (100 zł wartości vouchera pokrywa dojazd oraz gotowość wymiany w każdej chwili) lub voucher kwotowy na dowolny produkt lub usługę z oferty serwisu (po wcześniejszej rezerwacji) w wybranej cenie w przedziale od 250 do 5000 złotych

REKOMENDACJE:

DLA ŻONY / NARZECZONEJ:

Aby zapewnić bezpieczeństwo na drodze i komfort psychiczny przy prowadzeniu auta, podaruj swojej ukochanej voucher na pogotowie akumulatorowe! Zagwarantujesz jej pewność, że w każdej chwili, kiedy akumulator będzie szwankował, będzie miała możliwość wymiany akumulatora, a pomoc nadejdzie w każdej chwili. Twoja żona na pewno doceni to, że dbasz o nią i chcesz, by czuła się za kółkiem zawsze pewnie.

DLA MAMY:

Twoja mama często korzysta z samochodu? Jeżeli chcesz, by była zawsze bezpieczna na drodze i nie stresowała się, że może jej się rozładować akumulator, podaruj jej voucher na pogotowie akumulatorowe – niech czuje się bezpieczna w każdej sytuacji i ma pewność, że nieważne, co by się działo, może liczyć na pomoc profesjonalistów.

DLA CÓRKI:

Twoja córka pierwszy raz wyrusza w daleką trasę? Jeżeli boisz się o jej bezpieczeństwo i chcesz mieć stuprocentową pewność, że nic przykrego jej nie zaskoczy na drodze, spraw jej voucher na pogotowie akumulatorowe. Niech Twoja córka czuje się pewnie za kółkiem! Nawet jeżeli problem z akumulatorem zaskoczy ją w trasie, nie będzie musiała się stresować, ponieważ będzie miała zagwarantowaną pomoc.

DLA SYNA:

Twój syn za kółkiem czuje się jak ryba w wodzie? Zatem niech jego samochód, a w szczególności akumulator, nigdy go nie zawiodą. Spraw niespodziankę synowi i pozwól mu, by poczuł się jeszcze pewniej, wyruszając w bliskie i dalekie trasy. Pakiet na serwis akumulatora pozwoli Twojemu synowi poczuć się jeszcze pewniej we własnym samochodzie – bez obaw, że akumulator odmówi posłuszeństwa.

WAŻNE

„W naszych punktach nie wykonujemy napraw uszkodzonych bądź wadliwych układów klimatyzacyjnych, a co za tym idzie, nie ponosimy odpowiedzialności za to, że po wykonanej usłudze klimatyzacja w aucie klienta może nie działać poprawnie lub nie działać w ogóle z powodu np. uszkodzonej sprężarki lub nieszczelnego układu klimatyzacji bądź jakiejkolwiek innej przyczyny, która ma bezpośredni wpływ na poprawność działania układu klimatyzacji od strony mechanicznej. W takiej sytuacji możemy służyć pomocą w skierowaniu klienta do odpowiedniego serwisu, który za dodatkową opłatą, zależną od rozległości usterki i ewentualnej konieczności wymiany uszkodzonych elementów układu klimatyzacji, naprawi auto klienta.”

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.