× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe i inne usługi w serwisie samochodowym | Warszawa, Mińsk Mazowiecki i okolice
Voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe i inne usługi w serwisie samochodowym | Warszawa, Mińsk Mazowiecki i okolice

Bezpieczeństwo na drodze to podstawa – zwłaszcza, jeśli mamy na myśli bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale przede wszystkim naszych bliskich. Abyś mógł czuć się pewnie w każdej sytuacji, powinieneś zadbać o komfort jazdy drogich Ci osób nawet w najbardziej zaskakujących i niebezpiecznych sytuacjach. Nie chodzi tu wyłącznie o wygodę podczas jazdy, ale przede wszystkim o komfort psychiczny. Dlatego już teraz możesz kupić voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe, które wybawi bliską Ci osobę z każdej opresji, a Ty będziesz czuł się znacznie spokojniej!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 250.00 zł

gift Voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe i inne usługi w serwisie samochodowym | Warszawa, Mińsk Mazowiecki i okolice

Jeżeli chcesz zapobiec sytuacji, w której akumulator w aucie drogiej Ci osoby akurat w najmniej odpowiedniej chwili odmówi posłuszeństwa, zacznij już teraz myśleć o jego wymianie, ewentualnie diagnozie technicznej. Doświadczeni pracownicy zapewnią bezpłatne doradztwo techniczne przy doborze akumulatora, a także bezpłatną diagnozę i wymianę akumulatora. Voucher dedykowany jest tym wszystkim, którym zależy, aby w niespodziewanej sytuacji nie mieć problemu z niesprawnym akumulatorem oraz osobom, które cenią sobie najwyższy komfort jazdy oraz niestresujące prowadzenie auta.

Jeśli nie jesteś pewien, czego aktualnie potrzebuje bliska Ci osoba, możesz wybrać voucher kwotowy na dowolny produkt lub usługę z oferty serwisu (po wcześniejszej rezerwacji) w cenie od 250 zł do 5000 zł, co oznacza, że możesz zdecydować się nie tylko na zakup akumulatora wraz z jego wymianą, ale również na serwis klimatyzacji i inne usługi!

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher kwotowy na pogotowie akumulatorowe, który obejmuje zakup akumulatora z opcją dostawy i wymiany akumulatora pod wskazanym adresem przez klienta na terenie Warszawy, Mińska Mazowieckiego i bliskich okolic (100 zł wartości vouchera pokrywa dojazd oraz gotowość wymiany w każdej chwili) lub voucher kwotowy na dowolny produkt lub usługę z oferty serwisu (po wcześniejszej rezerwacji) w wybranej cenie w przedziale od 250 do 5000 złotych

WAŻNE

„W naszych punktach nie wykonujemy napraw uszkodzonych bądź wadliwych układów klimatyzacyjnych, a co za tym idzie, nie ponosimy odpowiedzialności za to, że po wykonanej usłudze klimatyzacja w aucie klienta może nie działać poprawnie lub nie działać w ogóle z powodu np. uszkodzonej sprężarki lub nieszczelnego układu klimatyzacji bądź jakiejkolwiek innej przyczyny, która ma bezpośredni wpływ na poprawność działania układu klimatyzacji od strony mechanicznej. W takiej sytuacji możemy służyć pomocą w skierowaniu klienta do odpowiedniego serwisu, który za dodatkową opłatą, zależną od rozległości usterki i ewentualnej konieczności wymiany uszkodzonych elementów układu klimatyzacji, naprawi auto klienta.”

DLA ŻONY / NARZECZONEJ:

Aby zapewnić bezpieczeństwo na drodze i komfort psychiczny przy prowadzeniu auta, podaruj swojej ukochanej voucher na pogotowie akumulatorowe! Zagwarantujesz jej pewność, że w każdej chwili, kiedy akumulator będzie szwankował, będzie miała możliwość wymiany akumulatora, a pomoc nadejdzie w każdej chwili. Twoja żona na pewno doceni to, że dbasz o nią i chcesz, by czuła się za kółkiem zawsze pewnie.

DLA MAMY:

Twoja mama często korzysta z samochodu? Jeżeli chcesz, by była zawsze bezpieczna na drodze i nie stresowała się, że może jej się rozładować akumulator, podaruj jej voucher na pogotowie akumulatorowe – niech czuje się bezpieczna w każdej sytuacji i ma pewność, że nieważne, co by się działo, może liczyć na pomoc profesjonalistów.

DLA CÓRKI:

Twoja córka pierwszy raz wyrusza w daleką trasę? Jeżeli boisz się o jej bezpieczeństwo i chcesz mieć stuprocentową pewność, że nic przykrego jej nie zaskoczy na drodze, spraw jej voucher na pogotowie akumulatorowe. Niech Twoja córka czuje się pewnie za kółkiem! Nawet jeżeli problem z akumulatorem zaskoczy ją w trasie, nie będzie musiała się stresować, ponieważ będzie miała zagwarantowaną pomoc.

DLA SYNA:

Twój syn za kółkiem czuje się jak ryba w wodzie? Zatem niech jego samochód, a w szczególności akumulator, nigdy go nie zawiodą. Spraw niespodziankę synowi i pozwól mu, by poczuł się jeszcze pewniej, wyruszając w bliskie i dalekie trasy. Pakiet na serwis akumulatora pozwoli Twojemu synowi poczuć się jeszcze pewniej we własnym samochodzie – bez obaw, że akumulator odmówi posłuszeństwa.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.