× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na grę w laserowy paintball | wiele opcji | Wrocław
Voucher na grę w laserowy paintball | wiele opcji | Wrocław 1 gra (8 os)

Właśnie rozpocząłeś urlop w mieście i potrzebujesz adrenaliny? Nie pozwól by wolny czas został zmarnowany! Wybierz się do Kwatery Głównej – niezwykłego miejsca we Wrocławiu, w którym poczujesz się jak na placu boju dzięki laserowej technologii i przekonasz się czy naprawdę potrafisz oddawać celne strzały.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 280.00 zł

gift Voucher na grę w laserowy paintball | wiele opcji | Wrocław

Tęsknisz za czasami kiedy byłeś w wojsku? A może chciałbyś po prostu przekonać się jak poradzisz sobie w drużynowej rozgrywce podczas oddawania strzałów?

Zabierz znajomych i spędźcie emocjonujące godziny na graniu w laserowy paintball. Jak to działa? Na wstępie otrzymasz kamizelkę taktyczną wraz z karabinem. Kamizelka wyposażona jest w czujniki, które rejestrują ilość trafień. Twoim zadaniem jest trafienie przeciwnika z przeciwnej drużyny, gdy Ci się to uda jego kamizelka zaświeci się dzięki wbudowanym w nią kolorowym diodom. Koniec z trudno zmywalną farbą! Nowoczesne oprogramowanie uniemożliwia jakiekolwiek oszukiwanie, bo wszystkie trafienia rejestruje system. Po zakończeniu gry otrzymacie raport z przebiegu rozgrywki. Można grać w pojedynkę, przeciwko jeden osobie bądź w drużynie, której optymalna liczba uczestników wynosi od 3 do 6 graczy. Równocześnie w arenie może prowadzić rozgrywki 12 uczestników. Sprawdź swoich sił w laserowym paintballu!

W skład pakietu wchodzi:

  • Voucher do świata laserowego paintballa.
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

Ważne informacje: Voucher ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu. Odpowiednie dla osób które ukończyły 13 r.ż Laser jest bezbolesny, bezpieczny dla oczu.

DLA CÓRKI:

Twoja córka obchodzi niedługo swoje 18-ste urodziny? Podaruj jej wystrzałowy prezent! Voucher do świata laserowego paintballa, w którym będzie mogła zmierzyć się z przeciwną drużyną i przekonać o tym jak celne są jej strzały. Niech zabierze swoich znajomych, i niech rozpoczną walkę na laserowe strzały

DLA NIEGO:

Twój chłopak to typowy samiec, który potrzebuje by od czasu do czasu spędzić męski wieczór? Spraw mu prezent i podaruj mu voucher na wejście do świata paintballu gdzie będzie mógł stanąć do walki i poczuć prawdziwą adrenalinę. Idź po prezent i doświadcz szału jego radości.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.