× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na 4,5-godzinną sesję tatuażową | Warszawa
Voucher na 4,5-godzinną sesję tatuażową | Warszawa

Twój ukochany jest fanem ciężkiego grania i dużych tatuaży, które zdobią jego przedramiona? Jednak wiesz, że na tej partii ciała się nie skończy i marzy mu się pokaźny wzór związany z jego ulubioną kapelą na plecach? Spełnij jego marzenie i podaruj mu Voucher na 4,5-godzinną sesję tatuażową, a zobaczysz, że nawet fan metalu potrafi się wzruszyć.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 450.00 zł

gift Voucher na 4,5-godzinną sesję tatuażową | Warszawa

Przygotowaliśmy specjalny voucher na 4,5- godzinną sesję tatuażową, podczas której obdarowany może urzeczywistnić swoje najbardziej szalone wizje dotyczące tej oryginalnej ozdoby. Tatuaż może być duży i szczegółowy, fachową poradą służy wykwalifikowany tatuażysta Robert Matysek, który sprawi, że efekt końcowy zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta. Podaruj komuś to, o czym marzy.
W skład pakietu wchodzi - voucher na 4,5-godzinną sesję tatuażową - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher może zrealizować tylko osoba pełnoletnia, która przed zabiegiem powinna być najedzona, wypoczęta i mieć ze sobą napój o dużej zawartości cukru. Podczas wykonywania zabiegu klientowi może towarzyszyć osoba mająca skończone co najmniej 16 lat. Ubiór powinien być wygodny. Osoby nietrzeźwe nie będą obsłużone, a ich zabieg przepadnie.
DLA TATY: Na 50- urodziny człowiek powinien dostawać tylko to o czym marzy. Dlatego jeśli życiowym pragnieniem Twojego taty , jest wykonanie tatuażu, który projektował przez wiele lat, to spraw by ten wzór nabrał realnych kształtów na jego skórze i podaruj mu voucher na 4,5-godzinną sesję tatuażową. DLA BRATA: Twój brat jest fanem tatuaży i od dłuższego czasu mówi, że czuje iż zbliża się czas realizacji kolejnego projektu? Podaruj mu więc voucher na 4,5-godzinną sesję tatuażową, która w tej sytuacji na pewno okaże się trafionym prezentem i zobacz jak bardzo można sprawić komuś radość.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.