× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na artystyczną, lifestylową sesję dla pary | Warszawa
Voucher na artystyczną, lifestylową sesję dla pary | Warszawa

Najpiękniejsza fotografia to fotografia naturalna. Taka, która nie wymusza na obiekcie uśmiechów, sztucznych min i kanciastych póz. Tło? Najlepszym tłem jest ściana własnego mieszkania, miejsca, w którym czujesz się pewnie i bezpiecznie, jesteś sobą. Albo… szalonego wesołego miasteczka, albo pięknego, dzikiego parku... Znasz parę, której uśmiech i kreatywność przebija wszystko, a która ma w najbliższym czasie jakąś ważną uroczystość lub rocznicę? Spraw im wyjątkowy prezent w postaci vouchera na artystyczną, lifestylową sesję dla pary, niech mają kilka tylko swoich zdjęć, które pięknie będą wyglądać w ramce lub w albumie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 599.00 zł

gift Voucher na artystyczną, lifestylową sesję dla pary | Warszawa

Zamknięte w kadrze emocje powinny być prawdziwe, zdecydowanie nieudawane. Artystyczna fotografia nie tylko pokaże piękno Twoich bliskich, ale także wniesie o wiele więcej do przesłania. Odpowiednia obróbka, oświetlenie i ujęcie może ukazać marzenia, inspiracje i plany na przyszłość. Podaruj ukochanym rodzicom, dziadkom lub przyjaciołom prezent w formie vouchera na sesję dla pary. Ich ulubiona restauracja, kawiarenka, pub, kącik w parku, lesie lub wesołe miasteczko mogą być świetnym miejscem na sesję. Sami mogą wybrać gdzie czują się najlepiej! A może będzie to miejsce ich pierwszego spotkania? Fotografia lifestylowa to naturalnie spędzony czas podczas spaceru, picia kawy, wspólnej zabawy. Nie ma pośpiechu, całość sesji trwa dwie godziny, w trakcie których zostanie zbudowana historia miłości bliskiej Ci pary. Efektem takiego spotkania będzie 30 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej, które można wywołać i umieścić w albumie rodzinnym, albo powiesić na ścianie, by codziennie przypominały romantyczne chwile. Niech wiedzą, że w dobie szybkich rozwodów i lekkich rozstań, Ty wspierasz i kibicujesz ich związkowi na każdym jego etapie. Profesjonalny fotograf wyciągnie piękno i uczucie, które ich łączy, a także ukaże troski, marzenia, pasje i radości, które są nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Dodaj do vouchera życzenia od serca albo poradę, by ich związek był szczęśliwy i długotrwały.

W skład voucher wchodzi;

  • dwugodzinna sesja zdjęciowa pary (w domu, restauracji, wesołym miasteczku, plenerze - w wybranym przez parę parku, pubie itd.) na terenie Warszawy,
  • 30 obrobionych zdjęć portretowych oddanych w formie elektronicznej,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

NA ROCZNICĘ:

Twoi znajomi mają w najbliższym czasie świętować rocznicę swojego ślubu, pierwszej randki albo zaręczyn? Szukasz idealnego prezentu, który równocześnie będzie pomysłowy i niepowtarzalny, a dodatkowo “wielokrotnego użytku”? Zaprezentuj im voucher na lifestylową sesję zdjęciową dla pary! Aparat w rękach profesjonalnego fotografa umie wyczuć i uchwycić wyjątkowy charakter bliskiej Ci pary. Dostaną oni od Ciebie w prezencie nie tylko zdjęcia, do których będą z przyjemnością i sentymentem wracali, ale także wspólnie spędzone razem chwile, które są tak rzadkie w codziennym zabieganym życiu. Tytuł najlepszego wnuczka/dziecka/przyjaciela jest Twój!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.