× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na artystyczną sesję lifestylową dla rodziny | Warszawa
Voucher na artystyczną sesję lifestylową dla rodziny | Warszawa

A gdyby tak w kadrze uchwycić codzienność? Zdjęcia w albumie rodzinnym przeważnie są pozowane, a uśmiechy całej rodziny wymuszone. A gdyby tak załatwić to inaczej? Gdyby można było spędzić razem przyjemnie trzy godziny na zabawie i wspólnym poszukiwaniu inspiracji? Można! Kup bliskiej Ci rodzinie voucher na artystyczną sesję lifestylową dla rodziny, niech wiedzą, że są dla Ciebie ważni, a w życiu są chwile, które trzeba uchwycić i zatrzymać. Maluchy dorastają, dorosłym pojawiają się zmarszczki… A Ty możesz to powstrzymać i podarować im sposób na opanowanie zanikających, pięknych wspomnień!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 549.00 zł

gift Voucher na artystyczną sesję lifestylową dla rodziny | Warszawa

Artystyczna fotografia nie tylko pokaże piękno Twoich bliskich, ale także wniesie o wiele więcej do przesłania zdjęcia. Odpowiednia obróbka, oświetlenie i ujęcie może ukazać marzenia, inspiracje i plany na przyszłość. Profesjonalny fotograf nigdy nie “obetnie” czubków głów, czy stóp. Opowie on za pomocą zdjęć historię rodziny, bo bywa, że drobny fragment fotografowanej osoby czy przedmiotu przekaże nam więcej niż cała postać. Warto choć raz spróbować wziąć udział w takim wydarzeniu, wyprodukować nowe doznania i emocje! Szukasz pomysłu na prezent dla dziadków? A może zbliża się rocznica ślubu Twoich rodziców? Ważne uroczystości tego typu są problematyczne czasami. Presja znalezienia idealnego pomysłu na prezent dla najważniejszych ludzi jest ogromna. Ofiarując voucher na sesję lifestylową dla całej rodziny, dajesz także możliwość spędzenia czasu razem (wszyscy bywamy zabiegani), wspólnej zabawy i wytworzenia nowej więzi, która udokumentowana będzie w co najmniej 30 profesjonalnie obrobionych zdjęciach portretowych oddanych w formie elektronicznej. Obdarowani sami będą mogli wybrać format zdjęć, które chcą wywołać. Fotografie, które są robione zupełnie nieoczekiwanie, trudno zaplanować. Mają w sobie trochę tajemnicy, enigmy i piękna, gdyż nie są pozowane. Ważne jest, aby osoby, które fotografujemy zachowywały się naturalnie, fotograf postara się uchwycić je podczas codziennych czynności, zatrzymane zostaną w momencie, z którym najlepiej je kojarzymy. Obdarowana rodzina wspólnie wybierze, czy woli, by sesja odbyła się w przytulnym zaciszu własnego domu, gdzie czują się najbezpieczniej i są sobą, czy lepiej będą się bawić w plenerze. Zaskocz ich prezentem, którego się nie spodziewali, a który będą podziwiać przez lata w rodzinnym albumie!

W skład voucher wchodzi:

  • trzygodzinna sesja zdjęciowa, naturalny reportaż wykonany w domu czy w plenerze (na terenie Warszawy),
  • minimum 30 obrobionych zdjęć portretowych oddanych w formie elektronicznej,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

NA ROCZNICĘ:

Twoi rodzice lub dziadkowie mają w najbliższym czasie świętować rocznicę swojego ślubu, pierwszej randki albo zaręczyn? Nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent, który równocześnie będzie pomysłowy i niepowtarzalny, a dodatkowo “wielokrotnego użytku”? Zaprezentuj im voucher na lifestylową sesję zdjęciową dla całej rodziny! Dostaną oni od Ciebie w prezencie nie tylko zdjęcia, do których będą z przyjemnością i sentymentem wracali, ale także wspólnie spędzone razem czas, który nie jest taki częsty w codziennym zabieganym życiu. Pamięć ludzka jest ulotna, najlepszym sposobem na wskrzeszanie wspomnień jest piękna, niepozowana fotografia!

BEZ OKAZJI:

Najpiękniejsze zdjęcia to te, które przypomną nam o codzienności i czasie spędzonym z bliskimi. Te, które zatrzymują w sobie codzienność, żebyśmy nigdy nie zapomnieli ukochanej maskotki naszego malucha, albo wyglądu mamy z jej ulubionym kubkiem do kawy. Zdjęcia pod okiem profesjonalisty staną się piękną pamiątką na całe życie, a sama sesja zdjęciowa będzie ciekawą przygodą. Takie spotkanie z aparatem będzie wyjątkową pamiątką, a także zbliży do siebie rodziców i dzieci. Dobrze jest mieć kogoś, kto zadba o to, by każde ujęcie było wyjątkowe, a cała rodzina w komplecie!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.