× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs kitesurfingu "na dobry początek” Jastarnia
Voucher na kurs kitesurfingu "na dobry początek” Jastarnia Dla jednej osoby

Szukasz prezentu pełnego adrenaliny i emocji dla swojego chłopaka? A może chcesz spełnić marzenie swojego syna o kursie kitesurfingu? Podaruj bliskiej osobie voucher na kurs kitesurfingu dla początkujących, taki prezent z pewnością nie podzieli losu wielu innych, które kurzą się na półkach. Kitesurfing to sport dający poczucie wolności, wyzwalające chęć do życia i powodujące przypływ endorfin – tego prezentu obdarowana osoba z pewnością długo ni

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 800.00 zł

gift Voucher na kurs kitesurfingu "na dobry początek” Jastarnia

Kurs Kitesurfingu to idealny pomysł na prezent praktycznie dla każdego! Już 4 godziny szkolenia wystarczą, aby poczuć emocje jakie daje uprawienie kitesurfing.

Podczas pierwszych czterech godzin szkolenia obdarowana osoba nauczy się jak samodzielnie przygotować latawiec kitesurfingowy do pływania, jak należy go bezpiecznie lądować i startować, opanuje również umiejętność samodzielnego sterowania latawcem, dzięki czemu będzie mogła go wykorzystać do pływania bez deski. Nasi instruktorzy przekażą obdarowanemu niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji w kitesurfingu. W cenę zajęć wliczone jest wszystko, co do jego przeprowadzenie niezbędne, tj.: - kompletny sprzęt do kitesurfingu – zawsze topowe modele, - pianka, kask, kamizelka asekuracyjna, - ubezpieczenie NNW, - asekuracja motorówką,, - wystawienie certyfikatu – karta IKO, - pamiątkowe zdjęcie z zajęć na wodzie. Nie jesteś pewien czy osoba, która ma otrzymać prezent jest osobą zupełnie początkującą i czy ten rodzaj kursu będzie odpowiedni? Bez obaw! Dostosujemy poziom kursu do wiedzy i umiejętności obdarowanego szczęściarza!

W skład pakietu wchodzi:

  • kurs kitesurfingu dla jednej osoby
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Istotne informacje: Pogoda ma wpływ na realizację usługizbyt słaby lub silny wiatr może uniemożliwić przeprowadzenie szkolenia w danym terminie. W przypadku zakupu usługi dla dwóch osób wskazany jest podobny poziom umiejętności uczestników – aby mogli uczyć się razem w jednej grupie. Minimalny wiek uczestników to 13 lat i waga min. 30 kg. Dla osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców/ prawnych opiekunów. Voucher ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA CHŁOPAKA:

Twój chłopak marzy o ekstremalnym sporcie? Podaruj mu voucher na kurs kitesurfingu dla początkujących, z pewnością na długo nie zapomni emocji jakie będą mu towarzyszyć w czasie zajęć!

DLA BRATA:

Nie wiesz co podarować bratu z okazji urodzin? Przekaż mu zaproszenie na kurs kitesurfingu, z pewnością w pierwszej chwili oniemieje na widok takiego vouchera, zaś w drugiej z radości będzie Cię nosić na rękach :)

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.