× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs Nitrox Diver TDI  | Warszawa
Voucher na kurs Nitrox Diver TDI | Warszawa

Specjalistyczny kurs nurkowania skierowany jest do osób znających podstawy nurkowania. To szkolenie jest pierwszym krokiem do nurkowań technicznych. Dedykowane jest osobom, które zakochały się w nurkowaniu i chcą rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Osoba obdarowana voucherem odkryje wolność i ekscytujące uczucie nieważkości pod wodą, które znane jest tylko rybom, ptakom oraz nurkom. W wersji SURPRISE poza kursem podstawowym osoba obdarowana.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 400.00 zł

gift Voucher na kurs Nitrox Diver TDI | Warszawa

Document

Zlokalizowane w sercu Warszawy centrum nurkowe łączy grupę pasjonatów zakochanych w podwodnej przygodzie. Posiadający bogate doświadczenie instruktorzy pragną przekazać uczestnikom zarówno miłość do nurkowania, jak i odpowiednią technikę, a także umiejętności i zasady bezpieczeństwa.


Specjalistyczny kurs nurkowania skierowany jest do osób posiadających minimum uprawnienia OWD- SDI lub innej. KURS Nitrox Diver TDI jest za razem pierwszym krokiem do nurkowań technicznych.
Wymagania wstępne: ukończone 10 lat (od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców na uczestnictwo w kursie)
Dedykowany jest osobom, które zakochały się w nurkowaniu i chcą podnieść bezpieczeństwo i jakość swoich nurkowań. Osoba obdarowana voucherem odkryje wolność i ekscytujące uczucie nieważkości pod wodą, które znane jest tylko rybom, ptakom oraz nurkom. W wersji SURPRISE poza kursem podstawowym osoba obdarowana


Tutaj właśnie można zrealizować voucher prezentowy na specjalistyczne kursy nurkowania. W skład vouchera wchodzi kurs Nitrox Diver TDI– pierwszy krok do nurkowań technicznych. Celem kursu NITROX DIVER TDI jest zapoznanie nurka z teorią, procedurami oraz zasadami bezpiecznego planowania nurkowania bezdekompresyjnego na wzbogaconym powietrzu (czyli mieszaninie nitroxowej, zawierającej od 22% do 40% tlenu). Osoba obdarowana voucherem nauczy się między innymi używać mieszanek nitroxowych. Dzięki tej umiejętności jej zejścia pod wodę będą bezpieczniejsze, a czas nurkowania maksymalnie długi. Podczas kursu dowie się, jak bezpiecznie zaplanować oraz jak zrealizować nurkowanie na mieszankach wzbogaconych o większą wartość tlenu, a także jak analizować gaz w butli do nurkowania. Kurs podzielony jest na dwa etapy. Podczas zajęć teoretycznych osoba obdarowana voucherem pozna zasady planowania nurkowania na Nitroxie, kwestie sprzętowe i zasady jego konserwacji, teorię dotyczącą wykorzystania tlenu w nurkowaniu i unikania zagrożeń z tym związanych. W ekscytującej części praktycznej pozna metody przygotowywania Nitroxu oraz zasady działania przyrządów do pomiaru zawartości tlenu w mieszance – sprawdzi mieszanki, dokumentacje, zaplanuje nurkowanie z wykorzystaniem nitroxu. W rezultacie po ukończeniu kursu nurek będzie mógł nurkować na wzbogaconym powietrzu o zawartości tlenu od 22% do 40%, nabywać lub wypożyczać butle, automaty i inny sprzęt do wzbogaconego powietrza o zawartości tlenu do 40%, a także rozpocząć kolejne szkolenie DSAT – Tec Deep Diver.W skład vouchera wchodzi: kurs Nitrox Diver TDI – pierwszy krok do nurkowań technicznych, niezbędny sprzęt nurkowy: automat oddechowy, skafander neoprenowy, płetwy, maska, jacket (kompensator pływalności), balast, kreator życzeń (możliwość personalizacji karty podarunkowej), eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA NASTOLATKA: Specjalistyczny kurs nurkowania to dobry pomysł dla każdego aktywnego nastolatka, który ukończył 10 lat. Dzięki temu voucherowi będzie mógł zmierzyć się z podwodną przygodą i odbyć swoją pierwszą lekcję nurkowania. To ciekawy pomysł na pokazanie nastolatkowi, jak ekscytujący i pełen emocji może być sport. Pora na nową pasję!

DLA NIEJ: Bliska Twojemu sercu dziewczyna zakochała się w nurkowaniu? Sprezentuj jej zaproszenie na specjalistyczny kurs nurkowania w wersji SURPRISE – sama może wybrać, na który dodatkowy kurs specjalistyczny się zdecyduje! Będzie mogła poczuć się jak syrena i z pewnością będzie się świetnie bawiła w płetwach i masce. Jeśli chcesz podarować jej chwilę zapomnienia – ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

DLA NIEGO: Twój ukochany mężczyzna czuje się w wodzie jak ryba? Podaruj mu możliwość rozwoju jego umiejętności. Zaproś go na specjalistyczny kurs nurkowania pod patronatem doświadczonego instruktora. Może to będzie początek jego wielkiej pasji? Płetwy i skafander będą jego nowym, bardzo zdrowym i kreatywnym uzależnieniem. Może zdecyduje się na kurs fotografii pod wodą, a może wybierze kurs pływania w suchym skafandrze? Niech to będzie jego przyjemny dylemat. SURPIRSE!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.