× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs nurkowania dla początkujących - poznaj nurkowanie na basenie | Jarocin
Voucher na kurs nurkowania dla początkujących - poznaj nurkowanie na basenie | Jarocin .

Prezent, który zachwyci, wywoła ogromny uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby i może nawet zapoczątkuje nową pasję? Proponujemy voucher na zajęcia nurkowania, podczas których bliska Ci osoba dowie się wszystkiego, co musi wiedzieć o podwodnym świecie i jak sobie w nim radzić. To początek jego podróży z płetwami, więc zacznie w ciepłej wodzie w zamkniętym basenie i pod okiem profesjonalnych instruktorów. Kolejny krok? Oglądanie rafy koralowej! A to wszystko pod okiem profesjonalnego instruktora nurkowania, który zadba o bezpieczeństwo bliskiej Ci osoby.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 149.00 zł

gift Voucher na kurs nurkowania dla początkujących - poznaj nurkowanie na basenie | Jarocin

Zastanawiasz się nad prezentem, który będzie ciekawym pomysłem dla aktywnej pary dbającej o zdrowie? Albo romantycznym wypadem dla zakochanych? Od teraz da się to połączyć! Voucher na zajęcia nurkowania to podarunek, który zaskoczy, ucieszy i będzie spełnieniem marzeń Twoich bliskich.

Szkolenie obejmuje około 60 min wykładu na temat obsługi sprzętu, techniki nurkowania oraz zasad bezpieczeństwa. Następnie jest 90 min nurkowanie w wodzie na basenie sportowym wraz z instruktorem. W grupie jest maksymalnie 7 osób, by zapewnić jak najlepszą opiekę i indywidualne podejście do każdego uczestnika. Całość kończy się dyplomem z nurkowania, którym pochwali się obdarowana osoba od razu, gdy wyjdzie z basenu! Program pozwala zarówno dzieciom, jak i dorosłym na rozwijanie umiejętności nurkowania i poszerzanie wiedzy o nowej umiejętności, jaką jest nurkowanie oraz daje dużo dobrej, prawdziwej zabawy. Kurs odbędzie się w basenie krytym w ciepłej wodzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nurkowania.

Chcesz podarować ten wyjątkowy prezent osobie bliskiej Twojemu sercu? Nie zapomnij wpisać do treści vouchera osobistej dedykacji. Nic tak nie dodaje skrzydeł i motywacji do działania, jak piękny i troskliwy prezent dla bliskich.

W skład vouchera wchodzi:

 • sesja teoretyczna (ok. 1 godz.),
 • wykład dotyczący obsługi sprzętu oraz zasad bezpiecznego nurkowania, wypełnienie formularzy zgłoszeniowych;
 • sesja praktyczna w wodzie (ok. 60-90 min.),
 • dyplom oraz zniżka na kurs w cenie pakietu,
 • zapewniony sprzęt na czas trwania kursu,
 • opieka profesjonalistów,
 • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
 • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

Ważne informacje:

 • Aquapark otwarty w godzinach od 6:30 do 22:00;
 • Czas trwania: do 3 godzin, w wodzie (basen) ok. 60-90 min;
 • W roku szkolnym zajęcia basenowe dostępne w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od 18:00, a w soboty i niedziele od 15:00, w wakacje bez ograniczeń;
 • Wymagania: ukończone 10 lat, podstawowa umiejętność pływania, osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna, przed kursem wypełniany jest formularz oświadczenia medycznego;
 • Warunki rezerwacji: rezerwacji lub zmian w rezerwacji należy dokonać na min. 5 dni roboczych przed pożądanym terminem i nie później niż 28 dni przed końcem ważności vouchera;

Warianty cenowe vouchera:

 • kurs dla jednej osoby - 149 zł;
 • kurs dla dwóch osób - 249 zł;

DLA PARTNERA:

Jak często słyszysz, jak Twój chłopak/ narzeczony/ mąż narzeka na brak ruchu? Voucher na kurs nurkowania dla dwojga lub tylko dla niego rozwiązuje ten problem! Jeśli zbliżają się wielkimi krokami jego święta (wszyscy wiemy, że się zbliżają), Wasza rocznica, albo masz ochotę wręczyć mu upominek bez okazji, nie musisz szukać pomysłu dłużej. Po spaleniu kilku kalorii i nauce nurkowania, może zabierze Cię na romantyczną kolację w nastrojowej atmosferze? Dodaj do vouchera własne życzenia, zmotywuj, spełnij jego marzenie.

DLA SIOSTRY:

Twoja kochana siostra ciągle marudzi na swoją sylwetkę, albo nudę? Daj jej prezent, który wprowadzi coś nowego do jej życia powiew świeżości, nutę nowości i niezapomnianą przygodę! Pod okiem profesjonalnych instruktorów nurkowania pozna podwodny świat, zrozumie reguły tam panujące i zdobędzie nową umiejętność. A to wszystko dzięki Tobie! Zaraz po kursie przybiegnie z dyplomem, żeby pochwalić się nową pasją. Tytuł najlepszej siostry/ najlepszego brata wędruje do Ciebie!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.