× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na podstawowy kurs nurkowania OWD | Wrocław
Voucher na podstawowy kurs nurkowania OWD | Wrocław

Nurkowanie potrafi nadać życiu zupełnie nowy smak, sprawić, że dzięki nowym, podwodnym doświadczeniom człowiek będzie bardziej pewny swoich sił w trudniejszych sytuacjach, a i życie, szczególnie to głębinowe będzie wydawało się jakby bardziej pasjonujące.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1950.00 zł

gift Voucher na podstawowy kurs nurkowania OWD | Wrocław

Jeśli masz w swoim otoczeniu osobę, która na poważnie chce rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem, podaruj jej niezwykły prezent – voucher na podstawowy kurs nurkowania OWD, który pozwoli mu na postawienie pierwszych podwodnych kroków w tej dziedzinie.

Kurs OWD gwarantuje, że uczestnik opanuje podstawowe umiejętności nurkowe, czego rezultatem będzie otrzymanie certyfikatu Open WaterDiver PADI, dzięki któremu będzie mógł samodzielnie nurkować na głębokości sięgającej nawet 18 metrów. Program kursu jest podzielony na trzy części, które obejmują zagadnienia teoretyczne w wymiarze 10 godzin, nurkowanie w basenie w pełnym oprzyrządowaniu, gdzie uczestnik nauczy się podstawowych umiejętności niezbędnych do nurkowania na otwartych wodach, w wymiarze 5 sesji (3-4 godziny – każda). Ostatnia część kursu to 4 nurkowania na otwartym akwenie. Zajęcia są prowadzone w grupach 3-4 osobowych, dzięki czemu kursanci mogą w zadowalający sposób opanować zagadnienia.

Ten kurs to przepustka do świata profesjonalnych nurków!

W skład pakietu wchodzi:

- voucher na kurs OWD PADI, który daje możliwość do samodzielnego nurkowania do 18 m pod wodą,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Aby móc przystąpić do kursu należy mieć ukończone minimum 15 lat, lub 12 lat jeśli chce się skorzystać z kursu Junior OWD. Uczestnik musi wykazać się umiejętnością pływania na dystans 200 metrów bez płetw stylem dowolnym lub bezstylowo. A także być w stanie leżeć na wodzie przez 10 minut.

DLA SYNA:

Twój nastoletni syn, mówi, że brakuje mu adrenaliny? Podaruj mu voucher na podstawowy kurs nurkowania OWD i spraw by odkrył w swoim życiu nową pasję, która może okazać się pasjonującą przygodą na długie lata. Nie czekaj, pomóż mu odkryć swoje możliwości!

DLA NIEJ:

Twoja żona od zawsze chciała nauczyć się nurkować? Teraz masz okazję spełnić jej marzenie. Na zbliżające się urodziny podaruj jej voucher na kurs nurkowania OWD i spraw by mogła doświadczyć czegoś nowego i spróbować swoich sił pod wodą. Jej radość będzie nieopisana!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.