× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs nurkowania PADI OWD dla jednej lub dla dwóch osób z zakwaterowaniem | Jarocin
Voucher na kurs nurkowania PADI OWD dla jednej lub dla dwóch osób z zakwaterowaniem | Jarocin

Prezent pełen przygód i nowych emocji? Stan nieważkości pod wodą bardzo często porównuje się do uczucia, jakie towarzyszy astronautom w kosmosie. Nurkowanie pozwala także odkryć nowy, niezwykły świat, tak obcy zwykłym śmiertelnikom. Voucher na pełny kurs nurkowania dla jednej lub dwóch osób z zakwaterowaniem, który kończy się certyfikatem to propozycja podarunku zarówno dla nastolatka, jak i dorosłego. Kolejny krok - nurkowanie z delfinami w Portugalii!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1200.00 zł

gift Voucher na kurs nurkowania PADI OWD dla jednej lub dla dwóch osób z zakwaterowaniem | Jarocin

Proponowana karta podarunkowa to szansa na przygodę! Właściciel vouchera pozna podstawy bezpiecznego nurkowania swobodnego, sprzęt nurkowy i technikę nurkowania oraz nabędzie umiejętność planowania i organizowania bezpiecznych nurkowań.

Wszystkie te umiejętności zdobędzie podczas kursu basenie zakończonych egzaminem teoretycznym (uczestnik kursu otrzyma wszystkie potrzebne materiały). Ponadto wykona nurkowania w wodach otwartych (w jeziorze lub w kamieniołomie). Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Nie ważne, czy jest to prezent dla dziecka, czy dla dorosłego. Obdarowana osoba znajdzie się pod okiem profesjonalnego instruktora nurkowania, który będzie czuwał nad jej bezpieczeństwem. Kurs będzie odbywał się w dostosowanym do potrzeb Twojego bliskiego tempie, tak, by ten poczuł się odważnym i pewnym siebie. Kurs PADI OPEN WATER DIVER to kurs podstawowy nurkowania w systemie PADI. Certyfikat, który otrzyma osoba kończąca kurs, jest międzynarodowy i uprawnia do nurkowania na całym świecie do 18 metrów razem z partnerem, który ma również minimum podstawowy stopień nurkowania. Kurs PADI OWD można rozpocząć po ukończeniu 10 roku życia: - do 14 roku życia kończy się certyfikacją PADI Junior Open Water Diver (maksymalna głębokość 12 m), - kursanci, którzy ukończyli 15 rok życia otrzymują certyfikat PADI Open Water Diver i mogą nurkować do 18 metrów. Zarówno część teoretyczna, jak i basenowa będzie odbywała się na basenie sportowym w Jarocinie, część dotycząca wód otwartych będzie odbywała się nad jeziorem (wybór jeziora bądź kamieniołomu w zależności od widoczności). Program pozwala zarówno dzieciom, jak i dorosłym na rozwijanie umiejętności nurkowania i poszerzanie wiedzy o nowej umiejętności, jaką jest nurkowanie oraz daje dużo dobrej, prawdziwej zabawy. Kurs odbędzie się początkowo w basenie krytym w ciepłej wodzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nurkowania, następnie przeniesie do otwartych zbiorników wodnych. Podaruj bliskiemu przygodę, pozytywne emocje, które na zawsze już będzie wiązał z prezentem otrzymanym od Ciebie!

W skład vouchera wchodzi:

  • Wariant 1. - Przeszkolenie teoretyczne i praktyczne (basen i jezioro), - egzamin, - zapewniony sprzęt na czas trwania kursu (dodatkowo płatny certyfikat w zależności od opłat PADI), - opieka profesjonalistów, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).
  • Wariant 2. - Dwie doby hotelowe bez śniadania w pokoju dwuosobowym dla dwóch osób, - Przeszkolenie teoretyczne i praktyczne (basen i jezioro), - egzamin, - zapewniony sprzęt na czas trwania kursu (dodatkowo płatny certyfikat w zależności od opłat PADI), - aquapark bez ograniczeń od 6:30 do 22:00, - kurs nurkowania dla dwóch osób przez 3 pełne dni od 9:00 do 22:00 - opieka profesjonalistów, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

Miejsce, do którego skierowany jest voucher: Jarocin lub wyjazd nad jezioro, a nawet za granicę - tylko w przypadku wariantu 1. Kurs 5 zajęć basenowych po 45 min., 4 nurkowania na wodach otwartych, 5 wykładów, egzamin teoretyczny - termin i czas trwania do ustalenia. - W przypadku wariantu 2 - dwie doby hotelowe, kurs nurkowania trzy pełne dni od 9:00 do 22:00. Oferta ważna tylko w wakacje od 1 czerwca do 23 września. - W roku szkolnym zajęcia basenowe dostępne w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od godz. 18:00, a w soboty i niedziele od 15:00, w wakacje bez ograniczeń.

Wymagania: ukończone 10 lat, podstawowa umiejętność pływania, osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna, przed kursem wypełniany jest formularz oświadczenia medycznego. - Warunki rezerwacji: rezerwacji lub zmian w rezerwacji należy dokonać na min. 5 dni roboczych przed pożądanym terminem i nie później niż 28 dni przed końcem ważności vouchera.

 

Warianty cenowe vouchera:

  • Wariant 1. - 1200 zł (dodatkowo płatny certyfikat w zależności od opłat PADI)
  • Wariant 2. - 3000 zł

DLA CHŁOPAKA | DLA MĘŻA:

Mężczyzna Twojego życia wraca od jakiegoś czasu z pracy lub z zajęć zmęczony i bez energii? Zadbaj o jego zdrowie i podaruj mu voucher na kurs nurkowania. Jego organizm podziękuje Ci za to, a Ty będziesz świadkiem, jak budzi się w nim nowa pasja! Niech znowu poczuje się jak superbohater, tylko, że tym razem w podwodnym świecie. Już słyszysz jak chwali się przed rodziną i przyjaciółmi nową umiejętnością? Koledzy z pracy też usłyszą te historie!

DLA DZIECKA:

Szukasz pomysłu na zmotywowanie Twojego dziecka do ruchu i zabawy? Rodzice mają często poważne zmartwienia dotyczące wad postawy ich dziecka. Ale mamy na to sposoby! Karta podarunkowa na kurs nurkowania sprawi cuda z sylwetką Twojej pociechy, ale także otworzy przed nią nowe możliwości, emocje i przygody! Daj mu zmierzyć się z podwodnym światem i miej pewność, że jest bezpieczne - możesz nurkować z nim.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.