× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs pierwszej pomocy EFR | Wrocław
Voucher na kurs pierwszej pomocy EFR | Wrocław

Podobno człowiek uczy się przez całe życie, a ono pisze różne scenariusze i warto być przygotowanym na wszystko. Jeśli szukasz prezentu, który wpłynie na rozwój bliskiej Ci osoby, pomyśl o umiejętnościach, które naprawdę mogą uratować komuś życie. Dlatego warto sprawić osobie, która jest dla Ciebie ważna voucher na kurs pierwszej pomocy ERF.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 400.00 zł

gift Voucher na kurs pierwszej pomocy EFR | Wrocław

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy powinna być traktowana jako podstawowa zdolność każdego człowieka żyjącego w społeczeństwie.

Jeśli chcesz sprawdzić naprawdę praktyczny prezent bliskiej Ci osobie, podaruj jej voucher na kurs pierwszej pomocy ERF. Zobacz czego nauczy się obdarowana osoba. Kurs podzielony jest na dwie części, które dotyczą diagnozowania oraz właściwego doboru czynności, które trzeba podjąć by pomóc poszkodowanej osobie. Uczestnik pozna sposoby działania w razie zagrożenia ludzkiego życia, w tym także podczas nurkowania, dowie się także jak nie narażać podczas akcji ratunkowej własnego bezpieczeństwa. Obdarowany pozna także aktualne wytyczne dotyczące resuscytacji wraz z techniką sztucznego oddychania i masażu serca.

 

 

 

 

W skład pakietu wchodzi:

  • 8-godzinne szkolenie
  • przygotowanie do udzielania pierwszej pomocy.
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Ważne informacje: Voucher ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu. Zajęcia podzielone są na maksymalnie 2 dni.

DLA CÓRKI:

Twoja córka właśnie przekroczyła próg dorosłości i chcesz by naprawdę była przygotowana do dorosłego życia? Voucher na kurs pierwszej pomocy ERF sprawi, że będzie czuła się bezpieczniej, niezależnie od czego co ją spotka, gdyż zachowa zimną krew w każdej sytuacji.

DLA KOLEŻANKI:

Twoja koleżanka mówiła, że chciałaby się nauczyć umiejętności udzielania pierwszej pomocy? Spraw jego prezent i podaruj jej voucher dzięki któremu pozna jak można uratować ludzkie życie i przekona się w praktyczny sposób, że i ona jest w stanie komuś pomóc.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.