× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż leczniczy | Gdańsk
Voucher na masaż leczniczy | Gdańsk

Co prawda do Dnia Ojca jeszcze dużo czasu, ale jeśli widzisz, że Twój tata skarży się na ból kręgosłupa, nie czekaj na specjalną okazję i już teraz przynieś mu ulgę. Podaruj mu voucher na masaż leczniczy, który sprawi, że jego dolegliwości odejdą w zapomnienie i będzie miał siłę do podjęcia codziennych aktywności.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 130.00 zł

gift Voucher na masaż leczniczy | Gdańsk

Jeśli ktoś z Twoich bliskich narzeka na ból pleców, albo innej partii ciała, a tabletki przeciwbólowe przynoszą tylko chwilowe rozwiązanie, po których dolegliwości wracają ze zdwojoną siłą, czas poszukać innych rozwiązań. Podaruj mu voucher na masaż leczniczy, a już po pierwszym zabiegu odczuje znaczącą ulgę. Zabieg ten polega na polega na stosowaniu odpowiednich ruchów wykonywanych przez masażystę w celu złagodzenia napięcia mięśni oraz dolegliwości bólowych. Pomaga także w walce z bólem migrenowym, lędźwiowo- krzyżowym, a także niweluje skurcze nóg. Można stosować go na całe ciało, albo miejscowo. Koncentrując się głównie na poszczególnych partiach, na przykład masując tylko kręgosłup, którego ból może być wywołany przez stres, niewłaściwą postawę ciała lub długotrwałe przeciążenie wynikające na przykład z nadwagi. Niech bliska osoba pożegna się z bólem i znowu poczuje czym jest radość życia.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher na masaż leczniczy całościowy lub częściowy
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). 

 Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA TATY: Twój tata narzeka na bóle karku lub nóg? Podaruj mu więc voucher na częściowy masaż leczniczy, który rozluźni napięte mięśnie i zniweluje dolegliwości bólowe, a Twój tata przestanie niszczyć swoją wątrobę środkami przeciwbólowymi. Warto więc postawić na naprawdę skuteczną metodę walki z bólem, która nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jeden voucher i ... po bólu.
DLA DZIADKA: Nie pozwól uwierzyć swojemu dziadkowi w to, że w pewnym wieku już po prostu musi boleć. Podaruj mu voucher na całościowy masaż leczniczy i pokaż, że jest możliwe życie bez bólu. Wykwalifikowani masażyści zrobią wszystko, aby Twój ukochany dziadek w końcu dobrze się poczuł. Popraw jakość jego życia.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.