× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż relaksacyjny | Białystok
Voucher na masaż relaksacyjny | Białystok 60 minut

Masaż, każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu doświadczyć tego stanu, by mieć nową energię i móc podejmować kolejne wyzwania i realizować cele. Jeśli szukasz prezentu dla osoby, która potrzebuje prawdziwie odpocząć, podaruj jej Voucher na masaż relaksacyjny, który sprawi, że z jej twarzy jeszcze długo nie zniknie uśmiech na myśl o swoich wyjątkowych urodzinach.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 150.00 zł

gift Voucher na masaż relaksacyjny | Białystok

Szukasz prezentu na niecodzienną okazję dla bliskiej Ci osoby? Podaruj jej coś naprawdę wyjątkowego Voucher na masaż relaksacyjny wykonany przez wykwalifikowanego masażystę z dużą wiedzą i doświadczeniem, którego ręce sprawią, że osoba obdarowana pozna smak prawdziwego relaksu. Zobaczysz, że poprawi się krążenie krwi, a skóra będzie jakby gładsza i bardziej nawilżona. Podaruj komuś zaproszenie do świata relaksu, gdzie czas płynie wolniej...

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż relaksacyjny
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA SIOSTRY: Twoja siostra potrzebuje oderwać się od domu pełnego dzieci i skoncentrować swoją uwagę na własnym ciele i móc odpocząć od ciągłego hałasu? Podaruj jej chwile upragnionego wytchnienia i wręcz jej Voucher na masaż relaksacyjny. Niech poczuje, że jej potrzeby też mają znaczenie.

DLA NIEGO: Twój ukochany ma sobą ciężki czas w pracy? Chcesz wynagrodzić mu jego wysiłek i sprawić przyjemność, której się nie spodziewa? Podaruj mu Voucher na masaż relaksacyjny, aby mógł oddać się w ręce specjalistów i prawdziwie wypocząć. Spraw mu radość.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.