× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na naukę pływania | wiele opcji | Warszawa
Voucher na naukę pływania | wiele opcji | Warszawa 4 zajęcia - 2 miesiące

Twoja żona ma niedługo urodziny i zawsze marzyła o tym by nauczyć się pływać, ale wszystkie próby pokonania strachu kończyły się niepowodzeniem? Pokaż jej, że może to zrobić i podaruj jej voucher na naukę pływania z doświadczonym instruktorem, dzięki któremu osiągnie swój cel i będzie żałowała tylko tego, że tak późno odważyła się wyjść ze swojej strefy komfortu i dopiero teraz może cieszyć się z radości jaką daje woda.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 399.00 zł

gift Voucher na naukę pływania | wiele opcji | Warszawa

Właśnie zarezerwowałeś Wasze wymarzone greckie wakacje?

All inclusive, piękne widoki, piękna pogoda i... kompleks basenów. No właśnie.

A Twoja ukochana panicznie boi się wody, ale od jakiegoś czasu mówi, że chciałaby pokonać strach i nauczyć się pływać.

Podaruj jej voucher na naukę pływania, dzięki któremu w sposób „bezbolesny” i przyjemny będzie czuła się jak ryba w wodzie pływając w basenie.

Dzięki temu te wakacje będą niezapomniane! A wy będziecie cieszyć się tym wszystkim co oferują greckie wakacje. Doświadczony trener jest w stanie pomóc każdemu niezależnie od tego, czy jego celem jest nauka pływania, opanowanie lęku przed wodą przygotowanie do zawodu, triatlonu i nie tylko. Ogólny zarys zajęć: 1. Rozgrzewka na brzegu 2. Rozgrzewka ukierunkowana (rozpływanie, rozruch stawów) 3. Trening zasadniczy 4. Zakończenie (Rozciąganie/Wyciszenie organizmu) Obiekt, na którym prowadzone są zajęcia jest 3 letnim obiektem Olimpijskim, w skład którego wchodzą dwa baseny, 50 metrony o temperaturze wody 27 stopni i głębokości 2,2 metra oraz 25 metrowy o temperaturze 29-31 stopni i głębokości 1,3 metra.

Dzięki Voucherowi na naukę pływania bliska Ci osoba w końcu oswoi się z wodą, a wykwalifikowana kadra pływacka od podstaw nauczy ją pływać. Potem będziecie pracować nad poprawą hydrodynamiki, a także technika pływania będzie coraz bardziej ulepszana.

W skład pakietu wchodzi:

- 4, 8 lub 12 zajęć z instruktorem.

Warianty cenowe:

- 4 zajęcia za 399zł – 2 miesiące

- 8 zajęć za 719zł - 3 miesiące

- 12 zajęć za 999zł - 4 miesiące

Ważne informacje:

Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i 2, 3 lub 4 miesiące od odbycia pierwszego treningu.

Voucher zapewnia pełną opiekę trenerską, jednak klient we własnym zakresie musi zorganizować sobie wejście na basen. Realizacja na basenie olimpijskim Uniwersytetu Medycznego. Na Trening należy zabrać ze sobą odpowiedni (czyli wygodny i w pełnym zakresie ruchu) strój kąpielowy, okularki, klapki kąpielowe, ręcznik, kosmetyki do higieny. Voucher przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 2 lat wzwyż.

Przed podjęciem aktywności fizycznej w wodzie skontaktuj się z lekarzem celem ustalenia czy nie posiadasz żadnych przeciwwskazań ku temu.

DLA NIEJ:

Twoja dziewczyna chciałaby lepiej pływać, a ma niedługo imieniny? Podaruj jej w ramach prezentu voucher na naukę pływania, który nie tylko udoskonali jej technikę pływania, ale również korzystnie wpłynie na jej kondycję i dobre samopoczucie. Same plusy! Spraw jej radość i podaruj jej ten niesamowity prezent.

DLA PRZYJACIÓŁKI:

Twoja przyjaciółka chciałaby w końcu nauczyć się pływać i szuka kogoś kto jej w tym pomoże? Jako prezent na specjalną okazję, albo bez okazji, wręcz jej Voucher na naukę pływania i zmień jej życie. Dzięki temu, że nauczy się pływać, wzrośnie jej samoocena i wiara we własne możliwości. Nie czekaj. Płyń po Voucher na naukę pływania.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.