× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na pakiet REKRUT – 50 strzałów z broni kalibru 5,6 mm | Łódź
Voucher na pakiet REKRUT – 50 strzałów z broni kalibru 5,6 mm | Łódź dla 1 osoby

Jeśli Twój ukochany ma już dość nudnych wycieczek i pseudoromantycznych kolacji we dwoje, zapewnij mu wrażenia, jakich na pewno długo nie zapomni! Jeśli do tego jest fanem broni czy militariów w ogóle – Twój prezent będzie strzałem w dziesiątkę – dosłownie! Podaruj ukochanemu voucher na pakiet 50 strzałów z broni kalibru 5,6 mm i pozwól mu przeżyć niezapomniane chwile!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 100.00 zł

gift Voucher na pakiet REKRUT – 50 strzałów z broni kalibru 5,6 mm | Łódź

Twój mąż to fan broni, strzelania i survivalu w ekstremalnych warunkach?

Spraw mu prawdziwą przyjemność bez konieczności wyjeżdżania na camping poza miasto i podaruj voucher na pakiet REKRUT – 50 strzałów z karabinu i pistoletu w profesjonalnej strzelnicy. Strzelnica TOP SHOT, w której realizowany będzie voucher, oferuje różne pakiety strzelnicze – wszystko w bezpiecznej i miłej atmosferze. Omawiany voucher obejmuje 50 strzałów z broni kalibru 5,6 mm – karabin oraz pistolet. Każdy pakiet obejmuje ponadto ABC bezpiecznego posługiwania się bronią palną, naukę podstaw strzelania oraz opiekę profesjonalnego instruktora.

Dobra i bezpieczna zabawa gwarantowana!

W skład ppakietu wchodzi:

  • wypożyczenie sprzętu ochronnego (nauszniki + okulary)
  • uszniki + okulary), - szkolenie teoretyczne i praktyczne, - 50 sztuk amunicji i strzałów z broni kaliber 5,6 mm (karabin lub pistolet)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

Warianty cenowe vouchera, czyli ile kosztuje nauka strzelania: - voucher dla jednej osoby – 100 zł, - voucher dla dwóch osób – 200 zł.

Ważne informacje: - voucher przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich, - ważność vouchera – 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEGO:

Twój mąż uwielbia gry militarne i marzy o tym, by w praktyce przekonać się, jak to jest strzelać z karabinu? Teraz możesz spełnić to marzenie! Podaruj mężowi voucher na 50 strzałów z broni kalibru 5,6 mm.

DLA TATY:

Twój tata jest odwiecznym fanem militariów i nic nie cieszy go bardziej niż godzinka na strzelnicy? Na zbliżające się urodziny podaruj tacie prawdziwą radość, wręczając mu voucher na 50 strzałów z broni kalibru 5,6 mm.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.