× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na pakiet sesji floatingowych | wiele opcji | Gdańsk
Voucher na pakiet sesji floatingowych | wiele opcji | Gdańsk Pakiet 3X60 minut

Wyobraź sobie rzeczywistość bez telefonów, maili od klientów, deadlineów i wszystkiego na wczoraj. Świata, w którym nie ma hałasu, który zagłusza własne myśli, można zastanowić się nad tym co tu i teraz. Niestety, nie stworzymy nowego porządku tej rzeczywistości, w której żyjemy, ale możemy sprawić by Twoja ukochana osoba, którą chcesz zaprosić do świata relaksu, odpoczęła od zewnętrznego zgiełku. Zabierz ją do świata floatingu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 399.00 zł

gift Voucher na pakiet sesji floatingowych | wiele opcji | Gdańsk

Jeśli masz w swoim otoczeniu osobę, która jest wiecznie zestresowana i przepracowana do tego stopnia, że podejrzewasz, że w jej żyłach zamiast krwi płynie mała czarna, spraw by w końcu o siebie zadbała.

Podaruj jej voucher na zabieg floatingu, dzięki któremu w pełni zregeneruje swoje siły.

Floating to kąpiel w specjalnej, dźwiękoszczelnej kabinie, w której panuje atmosfera idealna do osiągnięcia relaksu. Jednak nie trzeba martwić się tym, że nie umie się pływać, dzięki zastosowaniu specjalnej soli Epsom, która jest dodawana do wody, ciało osoby korzystającej z zabiegu zaczyna unosić się na wodzie. Pozwala to wprowadzić się w stan głębokiego relaksu, który budzi skojarzenia ze stanem lewitacji. Sesja floatingowa niesie wiele korzyści, m.in. poprawia stan skóry, niweluje celullit, rozstępy i egzemę, a ponadto uspokaja i wycisza ciało oraz poprawia jakość snu. Jedna godzina sesji floatingowej przynosi takie same korzyści jak cztery godziny snu. Sesja floatingu poprawia dobrostan psychiczny niwelując nerwicę i depresję, a także wspomaga proces rehabilitacji i pobudza kreatywne myślenie. Zabieg ten szczególnie polecany jest kobietom w ciąży, osobom, które cierpią na chroniczne bóle lub które znajdują się w czasie rekonwalescencji, a także sportowcom, artystom oraz osobom, które prowadzą napięty tryb życia. Chociaż już jedna sesja przynosi zauważalne rezultaty, lepiej jest poddać się większej ilości zabiegów aby organizm mógł w pełni nauczyć się korzystać z dobrodziejstw jakie daje zabieg.

Dlatego podaruj bliskiej osobie voucher na 3, 5 lub 10 sesji w kabinie floatingu.

W skład pakietu wchodzi:

- voucher na pakiet 3 sesji floatingowych, po 60 minut każda,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

-padaczka,

-schizofrenia,

-niskie ciśnienie tętnicze,

-menstruacja i pierwszy trymestr ciąży oraz niezagojone rany,

-rozrusznik serca,

-zakrzepica,

-zapalenie ucha, a także nowotwory złośliwe skóry.

Odradza się również korzystanie z zabiegu osobom, które cierpią na ciężkie stany depresyjne oraz psychozy, a także jeśli bezpośrednio, na dobę przed zabiegiem poddały się depilacji ciała.

Wymagana jest także całkowita trzeźwość.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z zabiegu tylko za zgodą rodziców.

Ponadto osoba, która chce uczestniczyć w zabiegu nie może pić kawy ani napojów energetycznych półtorej godziny przed rozpoczęciem sesji, ani spożywać obfitego posiłku. Na zabieg należy zabrać ze sobą klapki kąpielowe oraz ręcznik.

Na czas zabiegu pomieszczenie, w którym znajduje się prysznic, WC oraz kabina są przeznaczone do wyłącznej dyspozycji klienta, a więc gwarantowana jest wszelka prywatność.

DLA SIOSTRY:

Twoja siostra pracuje w korporacji i męczy ją życie w ciągłym stresie, pod presją czasu? Jeśli tak, to wybierz dla niej jeden z trzech dostępnych pakietów na sesję floatingu i spraw by po pracy skoncentrowała się na swoim ciele i własnych potrzebach. Pomóż jej zadbać o harmonię między sferą psychiczną i fizyczną!

DLA MAMY:

Twoja mama zawsze dawała Ci wszystko co najlepsze? Teraz, gdy żyjesz już na własny rachunek, możesz odwdzięczyć się za te wszystkie lata kiedy o Ciebie dbała. Podaruj jej niesamowity prezent jakim jest pakiet na sesję floatingową dzięki, której Twoja mama w końcu będzie mogła się zrelaksować. Jest tego warta.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.