× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Bon na celny strzał – voucher na pakiet strzelania SNAJPER | Łódź
Bon na celny strzał – voucher na pakiet strzelania SNAJPER | Łódź dla 1 osoby

Twój ukochany przechwala się swoją celnością w grze w rzutki? Wiesz, że uwielbia oglądać snajperów w filmach czy serialach? Niech sam przekona się, co to celny strzał! Podaruj mu voucher na pakiet SNAJPER w najlepszej łódzkiej strzelnicy i pozwól cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 120.00 zł

gift Bon na celny strzał – voucher na pakiet strzelania SNAJPER | Łódź

Jeśli Twój dziadek to fan militariów w każdej postaci – od gier przez filmy szpiegowskie po broń palną – właśnie znalazłaś prezent dla niego. Pozwól dziadkowi przeżyć prawdziwą przygodę i podaruj mu voucher na pakiet SNAJPER.

Strzelnica TOP SHOT, w której realizowany będzie voucher, oferuje różne pakiety strzelnicze – wszystko w bezpiecznej i miłej atmosferze. Omawiany voucher obejmuje 20 strzałów z REMINGTONA 783.

Dodatkowo w zestawie osoba obdarowana otrzyma krótkie szkolenie, jak bezpiecznie posługiwać się bronią, a także lekcję strzelania. Wszystko to pod okiem profesjonalnego instruktora, który zadba o komfort i bezpieczeństwo ucznia. Podaruj bliskiej osobie voucher na pakiet SNAJPER i zapewnij jej prawdziwe emocje i mnóstwo frajdy!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.