× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Bon na celny strzał – voucher na pakiet strzelania SNAJPER | Łódź
Bon na celny strzał – voucher na pakiet strzelania SNAJPER | Łódź dla 1 osoby

Twój ukochany przechwala się swoją celnością w grze w rzutki? Wiesz, że uwielbia oglądać snajperów w filmach czy serialach? Niech sam przekona się, co to celny strzał! Podaruj mu voucher na pakiet SNAJPER w najlepszej łódzkiej strzelnicy i pozwól cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 120.00 zł

gift Bon na celny strzał – voucher na pakiet strzelania SNAJPER | Łódź

Jeśli Twój dziadek to fan militariów w każdej postaci – od gier przez filmy szpiegowskie po broń palną – właśnie znalazłaś prezent dla niego. Pozwól dziadkowi przeżyć prawdziwą przygodę i podaruj mu voucher na pakiet SNAJPER. Strzelnica TOP SHOT, w której realizowany będzie voucher, oferuje różne pakiety strzelnicze – wszystko w bezpiecznej i miłej atmosferze. Omawiany voucher obejmuje 20 strzałów z REMINGTONA 783. Dodatkowo w zestawie osoba obdarowana otrzyma krótkie szkolenie, jak bezpiecznie posługiwać się bronią, a także lekcję strzelania. Wszystko to pod okiem profesjonalnego instruktora, który zadba o komfort i bezpieczeństwo ucznia. Podaruj bliskiej  osobie voucher na pakiet SNAJPER i zapewnij jej prawdziwe emocje i mnóstwo frajdy!

Strzelnica TOP SHOT, w której realizowany będzie voucher, oferuje różne pakiety strzelnicze – wszystko w bezpiecznej i miłej atmosferze. Omawiany voucher obejmuje 20 strzałów z REMINGTONA 783.

Dodatkowo w zestawie osoba obdarowana otrzyma krótkie szkolenie, jak bezpiecznie posługiwać się bronią, a także lekcję strzelania. Wszystko to pod okiem profesjonalnego instruktora, który zadba o komfort i bezpieczeństwo ucznia. Podaruj bliskiej osobie voucher na pakiet SNAJPER i zapewnij jej prawdziwe emocje i mnóstwo frajdy!

 

 

 

W skład pakietu wchodzi: wypożyczenie sprzętu ochronnego (nauszniki + okulary), szkolenie teoretyczne i praktyczne, 20 sztuk amunicji i 20 strzałów z REMINGTONA 783, eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera, czyli ile kosztuje nauka strzelania:  voucher dla jednej osoby – 120 zł, voucher dla dwóch osób – 240 zł. Ważne informacje: voucher przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich! Ważność vouchera – 12 miesięcy od daty zakupu.

 

DLA NIEGO: Twój mąż wciąż podziwia dokonania Chrisa Kyle’a? Jeśli chcesz zapewnić mu przeżycie namiastki snajperskich emocji, właśnie znalazłaś prezent idealny. Podaruj mężowi voucher na pakiet SNAJPER i pozwól mu na wrażenia, których nigdy nie zapomni.

DLA TATY: Twój tata jest fanem snajperskich gier? Tak się składa, że wkrótce będą jego urodziny? Mamy prezent idealny! Podaruj tacie voucher na pakiet SNAJPER i pozwól mu na przeżycie prawdziwych emocji!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.