× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Dla miłośników broni palnej – voucher na pakiet strzelania ZAWODOWIEC | Łódź
Dla miłośników broni palnej – voucher na pakiet strzelania ZAWODOWIEC | Łódź

Jeśli Twój mąż wciąż narzeka na brak mocnych wrażeń, a nie macie teraz możliwości wyrwać się na jakąś większą przygodę poza miasto, podaruj mu voucher na pakiet strzelania ZAWODOWIEC i patrz, jak wraca mu energia! Będzie mógł oddać w sumie aż 70 strzałów z różnych rodzajów broni.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 255.00 zł

gift Dla miłośników broni palnej – voucher na pakiet strzelania ZAWODOWIEC | Łódź

Twój ukochany niedługo obchodzi urodziny i zastanawiasz się nad prezentem? Jeśli chcesz podarować mu prawdziwe emocje i mnóstwo frajdy – mamy prezent idealny dla niego. Podaruj swojemu mężczyźnie voucher na pakiet strzelania ZAWODOWIEC – w sumie aż 70 strzałów do oddania. Strzelnica TOP SHOT, w której realizowany będzie voucher, oferuje różne pakiety strzelnicze – wszystko w bezpiecznej i miłej atmosferze. Omawiany voucher obejmuje 20 strzałów z pistoletu GLOCK, 20 z strzałów karabinu AK, 20 strzałów z M4/AR15 oraz 10 ze strzelby gładkolufowej. Pakiet obejmuje ponadto ABC bezpiecznego posługiwania się bronią palną, naukę podstaw strzelania oraz opiekę profesjonalnego instruktora. Mocne wrażenia gwarantowane!

 

W skład pakietu wchodzi: wypożyczenie sprzętu ochronnego (nauszniki + okulary),  szkolenie teoretyczne i praktyczne, 20 sztuk amunicji do pistoletu GLOCK, 20 sztuk amunicji do karabinu AK, 20 sztuk amunicji do M4/AR15 oraz 10 sztuk amunicji do strzelby gładkolufowej, eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: voucher przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich, ważność vouchera – 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEGO: Twój mąż uwielbia gry militarne i kilka wizyt na strzelnicy ma już za sobą? Marzy mu się coś więcej niż strzelanie z jednej broni? Pakiet ZAWODOWIEC jest właśnie dla niego! DLA TEŚCIA: Chciałbyś się wkupić w łaski teścia, ale nic nie przychodzi Ci do głowy? Jeśli tata Twojej ukochanej to fan militariów, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Podaruj teściowi voucher na pakiet ZAWODOWIEC, a na pewno spojrzy na Ciebie przychylniej!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.