× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Piękni, młodzi, zakochani - voucher na plenerową sesję ślubną | Trójmiasto
Piękni, młodzi, zakochani - voucher na plenerową sesję ślubną | Trójmiasto

Kolejni znajomi ze studiów biorą ślub, a Twoja głowa, jeszcze niedawno pełna pomysłów na prezent, robi się pusta i zaczyna wydawać dziwne dźwięki, gdy próbujesz uruchomić kreatywność? Możesz (tradycyjnie) wręczyć im kopertę z gotówką, a możesz dać im coś, czego sami sobie nie kupią. Niepowtarzalną pamiątkę z najpiękniejszego dnia ich życia, którą będą wyjmować z rodzinnego albumu na starość, by przywołać wspomnienia. Sam wybieraj!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 600.00 zł

gift Piękni, młodzi, zakochani - voucher na plenerową sesję ślubną | Trójmiasto

Jesteś druhną swojej najlepszej przyjaciółki i nie wiesz co podarować jej na wieczorze panieńskim? Twój prezent musi być wyjątkowy tak, jak osoba, dla której szukasz prezentu. Bo kto lepiej od Ciebie ma wiedzieć czego potrzebuje dziewczyna, która ma niedługo stanąć przed ołtarzem u boku swojej miłości? Ciąży na Tobie ogromna odpowiedzialność, ale nie martw się. Voucher na plenerową sesję ślubną jest rozwiązaniem Twojego problemu!

Zaskocz przyszłą pannę młodą prezentem, który będzie wspominać przez lata. Zamknięte w kadrze emocje powinny być prawdziwe, zdecydowanie nieudawane i szczere - tak, jak uczucia państwa młodych. Profesjonalny fotograf wyciągnie piękno i uczucie, które ich łączy, a także ukaże troski, marzenia, pasje i radości, które są nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Niech wariują przed obiektywem, pozwolą sobie na relaks we własnym towarzystwie po tak stresującej uroczystości jak ślub. Tam wszystko działo się szybko, w otoczeniu wielu ludzi. Tu będą we dwoje, pod okiem profesjonalnego fotografa, który pokaże im sztuczki na zrelaksowanie się przed aparatem. Tak, aby oboje dobrze się bawili. Doświadczone studio fotograficzne, działające na terenie Trójmiasta, sprawi, że sesja ślubna będzie przyjemna, romantyczna i pełna wrażeń. Jedynym zadaniem państwa młodych jest wtedy szeroki i szczery uśmiech. A gdzie by tu zapozować? Ich ulubiona restauracja, kawiarenka, pub, kącik w parku, lesie lub wesołe miasteczko na terenie Trójmiasta mogą być świetnym miejscem na sesję. Sami mogą wybrać gdzie czują się najlepiej! A może będzie to miejsce ich pierwszego spotkania? Najprawdziwsze zdjęcia wychodzą poza studiem fotograficznym. Czasem obiektyw zaskoczy tęcza, a czasem zabawna ulewa, której towarzyszyć będzie parasol i mnóstwo przytulania. Niech natura pomoże zrobić klimat zdjęć! Karta prezentowa na ślubną sesję zdjęciową może również zawierać Wasze spersonalizowane życzenia - wpiszcie w treści vouchera to, co chcecie przekazać Waszej parze młodej.

Niech wiedzą, że jesteście z nimi w tej ważnej dla nich chwili!

W SKŁAD VOUCHERA WCHODZI:

  • plenerowa sesja ślubna na terenie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot,
  • 10 zdjęć z profesjonalną obróbką i subtelnym retuszem,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA PRZYJACIÓŁ: Twoi znajomi mają w najbliższym czasie ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską? Szukasz idealnego prezentu, który równocześnie będzie pomysłowy i niepowtarzalny, a dodatkowo “wielokrotnego użytku”? Zaprezentuj im voucher na plenerową sesję ślubną! Aparat w rękach profesjonalnego fotografa umie wyczuć i uchwycić wyjątkowy charakter bliskiej Ci pary. Dostaną oni od Ciebie w prezencie nie tylko zdjęcia, do których będą z przyjemnością i sentymentem wracali, ale także wspólnie spędzone razem chwile, które są tak rzadkie w codziennym zabieganym życiu. Niech znajdą wspólną chwilę relaksu po weselu, a aparat zrobi resztę! DLA SIOSTRY: Ślub własnej siostry to ogromne wydarzenie nie tylko dla niej, ale też dla Ciebie. Masz zyskać przecież szwagra, mężczyznę, który od teraz przejmie od Ciebie obowiązek opiekowania się Twoją siostrą. Oboje mają teraz dużo na głowie przed ślubem, zdejmij im jedno zadanie z głowy, a dodatkowo zaskocz ich oryginalnym prezentem, o którym pewnie po cichu marzyli, tylko wstydzili się przyznać. Podaruj im voucher na plenerową sesję ślubną. Oboje będą wyglądali jak z bajki, warto uwiecznić ich miłość na zawsze, prawda?

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.