× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na presoterapię | Lublin
Voucher na presoterapię | Lublin

Gdyby nie Twoja dziewczyna to pewnie dalej byś myślał, że cellulitis to imię jakiegoś starożytnego myśliciela, jednak dzięki niej zdajesz sobie sprawę, że znienawidzona skórka pomarańczowa, to jej największy wróg, z którym zaciekle próbuje walczyć. Pomóż jej w tym i podaruj jej voucher na presoterapię, dzięki któremu pokona swój największy problem.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 70.00 zł

gift Voucher na presoterapię | Lublin

Jeśli zbliżają się urodziny Twojej dziewczyny, a Ty nie masz dla niej prezentu urodzinowego, podaruj jej voucher na zabieg, dzięki któremu pokona swój największy kompleks – cellulit.

Presoterapia, bo o nim mowa, to masaż wykonywany za pomocą specjalnych rękawów, do których wprowadzony zostaje strumień sprężonego powietrza, dzięki czemu w sposób naturalny zostaje pobudzone krążenie krwi w organizmie. Jest to istotne w leczeniu obrzęków, cellulitu i żylaków, a także uzupełnia leczenie po zabiegu liposukcji. Zabieg skutecznie wspomaga leczenie również chorób neurologicznych takich jak porażenia kończyn czy nerwobóli. Likwiduje także efekt zmęczonych stóp.

Zadbaj więc o zdrowie i dobre samopoczucie swojej dziewczyny i podaruj jej to co najlepsze!

W skład pakietu wchodzi:

- voucher na 30- minutowy zabieg presoterapii,

- wypożyczenie kombinezonu na czas zabiegu,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje: Voucher ważne 12 miesięcy od daty zakupu.

Przeciwwskazania do zabiegu: choroby serca i niewydolność układu krążenia oraz choroby i hematologiczne ze skłonnością do krwotoków. Rozrusznik serca, także metalowe protezy, epilepsja i zaburzenia psychosomatyczne, choroba nowotworowa, choroby endokrynologiczne, niewydolność oddechowa, wątroby lub nerek. Ponadto aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne oraz lub grzybiczymi.

DLA NIEJ:

Jeśli Twoja ukochana nie może spać w nocy przez cellulit, spraw by jej kompleksy już niebawem były tylko wspomnieniem i podaruj jej voucher na zabieg presoterapii. Zabieg ten sprawi, że Twoja dziewczyna będzie mogła cieszyć się wymarzoną figurą, a Ty staniesz się dla niej prawdziwym bohaterem. Spraw jej radość.

DLA MAMY:

Jeśli Twoja mama marzy o idealnej jędrnej i szczupłej sylwetce, to zabieg presoterapii jest stworzony właśnie dla niej. Już po pierwszym zabiegu zobaczy, że jej skóra jest nawilżona i napięta a cellulit jakby mniej widoczny. Voucher na ten innowacyjny zabieg jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji urodzin, bądź imienin.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.