× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher Karaiby Katamaranem
Voucher Karaiby Katamaranem

Lekki, niewymagający rejs o charakterze relaksacyjnym, turystycznym. Oferta odpowiednia dla każdego i w każdym wieku. Szczególnie polecany na par, rodzin i osób bez doświadczenia morskiego. Dla chętnych nauka żeglarstwa.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher Karaiby Katamaranem

Twój mąż to fan filmu „Piraci z Karaibów”, który skrycie marzy o tym, by poczuć to co Jack Sparrow podczas rejsów na otwartym morzu?

Podaruj mu więc coś czego absolutnie się nie spodziewa – voucher na tygodniowy rejs po Karaibach. A może razem wybierzesz się z nim w tę niesamowitą podróż? Takiej okazji nie możecie przegapić! Dlaczego Karaiby. Dlaczego w maju. Ciepło, słonecznie ale zdarza się też przelotny deszcz; Temperatura w dzień i w nocy ok. 27 st.C., ocean 28st.C.; Piaszczyste, dziewicze plaże; Najlepsze owoce morza, ryby oraz rum; Krystalicznie czyste morze bogate w faunę; Stałe pasatowe wiatry (4-5Bft); Mniej niż 9 godzin lotu z Europy w cenie od 300 euro; Nowy, przestronny i nowoczesny katamaran. Aż 4-ry łazienki; Termin poza głównym sezonem = atrakcyjna cena. Trasa: Martynika >St. Vincent and Grenadines>St. Lucia >Martynika.

W skład pakietu wchodzi:

- Voucher na tygodniowy rejs po Karaibach, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe: 1. Miejsce (koja) w kajucie jedno-osobowej (bez bezpośredniego wejścia do WC) 3000 zł 2. Miejsce (koja) w wygodnej kajucie dwu-osobowej z bezpośrednim wejściem do WC - dopłata 300 zł (3300 zł) Termin: [R1]: 14 maja - 21 maja 2022r. [R2]: 21 maja- 28 maja 2022r. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Voucher ważny na wskazane/konretne terminy rejsów. Można go również wymienić na dowolny rejs z oferty organizatora. Ewentualna dopłata (różnica w cenie) musi zostać wniesiona do organizatora. Przy wyborze tańszego rejsu - organizator NIE zwraca różnicy. Voucher ważny 12 miesięcy. Cena obejmuje: udział w rejsie luksusowym katamaranem Lagoon 400 S2 z 2016r./2017r., 4 łazienki; usługę kapitana, ponton z silnikiem, marinę (pierwsza i ostania noc), pościel i ręczniki (do twarzy i kąpielowy), maskę i rurkę do snurkowania. Cena nie obejmuje: transportu lotniczego i transferów - ok. 2500 zł, składki do kasy jachtowej. A.Składka do kasy jachtowej (wnoszona do skarbnika/intendenta): ok. 150 euro/osoba obejmuje: zakup produktów żywnosciowych i środków czystości, zakup wody, paliwo do jachtu i silinika przyczepnego, opłaty administracyjne i portowe. B.Składka do kasy jachtowej (wnoszona do kapitana): 85 euro/osoba obejmuje: sprzątanie jachtu po rejsie, ubezpieczenie kaucji za jacht, handling fee/crew list. C. Kaucja za jacht (wnoszona do kapitana): Po 100 euro osoba. W przypadku braku uszkodzeń lub strat w wyposażeniu - kaucja jest zwracana po rejsie. Opcjonalne usługi/ świadczenia: transfer z lotniska do mariny - 20 euro/os. wędka morska - 100 euro/tydzień kajak lub SUP - 120 euro/tydzień kucharz - 170 euro/dzień

DLA KOLEŻANKI:
Twoja przyjaciółka narzeka, że od kilku lat nie była na wakacjach? Zrób jej mega niespodziankę i podaruj jej voucher na tygodniowy rejs po Karaibach, podczas którego odpocznie za wszystkie czasy. Spraw jej radość i już teraz zatroszcz się o jej wspomnienia, które nadejdą wraz z przyszłym rokiem.

DLA NIEGO:
Twój ukochany obchodzi okrągłą rocznicę urodzin? Musisz podarować mu coś z pompą. Dlatego już dziś zaplanuj dla Was niesamowite wakacje na bajecznych Karaibach, gdzie będziecie mogli cieszyć się sobą i niezwykłym krajobrazem. Pokaż mu jak bardzo go kochasz

zdjęciezdjęcie

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.