× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na rytuał relaksacyjny | Kraków
Voucher na rytuał relaksacyjny | Kraków

Twoja przyjaciółka to prawdziwy rekin biznesu? Ciągłe wyjazdy na konferencje, ważne spotkania. Ciągły brak czasu i napięty grafik sprawiają, że w tym całym pędzie często zapomina o sobie. Stresujący tryb życia zaczął odbijać się na jej zdrowiu – widzisz że stała się apatyczna, zdekoncentrowana i narzeka na to, że się nie wysypia? Podaruj jej prezent, którego chyba najbardziej potrzebuje – voucher na rytuał relaksacyjny.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 90.00 zł

gift Voucher na rytuał relaksacyjny | Kraków

Spraw bliskiej Ci osobie prezent z którego z pewnością się ucieszy! Znasz osobę, która nie chciałaby oddać się w ręce specjalistów, którzy przywrócą harmonię pomiędzy sferą psychiki i ciała? Specjalny rytuał relaksacyjny sprawi, że mięśnie osoby obdarowanej odpoczną, gdyż masażysta zadba o to, by napięcie zostało z nich uwolnione. Podczas gdy w pomieszczeniu będzie wyczuwalny przyjemny zapach, ona będzie mogła w spokoju oddać się samym dobrym myślom, a to tylko jedna część rytuału - nie chcemy jednak zdradzać wszystkich szczegółów. Podaruj więc bliskiej Ci osobie relaks, o którym od dawna marzyła!

W skład pakietu wchodzi: - rytuał relaksacyjny trwający 30 minut, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - 30-minutowy rytuał relaksacyjny – 90 zł. Ważne informacje: Długość trwania zabiegu obejmuje czas, jakiego potrzebuje klient, by przygotować się do zabiegu oraz czas, który trzeba poświęcić na ubranie się po masażu. Zaleca się, by po wykonanym zabiegu odpocząć w pozycji siedzącej, tak by uniknąć powikłań związanych z ewentualnym szokiem temperaturowym. Przeciwwskazania do zabiegu: nadciśnienie tętnicze, zapalenie żył, żylaki i tętniaki, zakrzepowe zapalenie żył, ostre stany zapalne, choroby nowotworowe, zmiany ropne, łuszczyca, duża gorączka, zaawansowana osteoporoza, miesiączka, epilepsja, a także zapalenie trzustki i wątroby itp. Klient, który decyduje się skorzystać z zabiegu, równocześnie stwierdza, że nie występują u niego powyższe przeciwwskazania.

DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka ma za sobą trudny czas egzaminów wieńczących jej naukę na wydziale medycznym? Jako już prawie pełnoprawny lekarz z pewnością zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zachowanie równowagi w sferze psychicznej i emocjonalnej. Zapewnij jej prawdziwy wypoczynek podczas rytuału relaksacyjnego w SPA, podaruj jej radość! DLA SIOSTRY: Twoja siostra obchodzi niedługo 30-ste urodziny? Podaruj jej prezent, o którym marzy każda kobieta. Niech u progu dorosłości poczuje się piękna i zrelaksowana w gabinecie SPA, odkrywając uroki płynące ze specjalnego rytuału relaksacyjnego, który przekona ją, że jest warta wszystkiego i najlepsze dopiero przed nią.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.