× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję brzuszkową - "Brzuszkowe Foto Love'' | Gdańsk
Voucher na sesję brzuszkową - "Brzuszkowe Foto Love'' | Gdańsk

Karta prezentowa na profesjonalną sesję ciążową to fantastyczny pomysł na podarunek dla przyszłej mamy. Nasza doświadczona ekipa fotografów, która działa na obszarze Trójmiasta, uwielbia uwieczniać na zdjęciach ulotne wyjątkowe momenty. Możesz podarować przyszłej mamie 15 magicznych fotografii, na których zostanie zaklęty czar ciążowego szczęścia oraz niezwykłe doświadczenie uczestniczenia w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Sesja może się odbyć w plenerze, w domu lub w profesjonalnym studio.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 600.00 zł

gift Voucher na sesję brzuszkową - "Brzuszkowe Foto Love'' | Gdańsk

Wyjątkowy prezent dla przyszłej mamy? Zapomnij o kocykach, bujaczkach czy grzechotkach – podaruj jej prawdziwą bombę prezentową – voucher na profesjonalną sesję ciążową będzie niezwykłą niespodzianką, która stanie się pamiątką na całe życie. Podarunek dla siostry albo najlepszej przyjaciółki, która spodziewa się dziecka, musi być przemyślany. Chwile ciążowego szczęścia zaklęte na zdjęciach będą prezentowym numerem jeden. Możecie złożyć się na taki podarunek nawet całą rodziną lub grupą przyjaciół – warto zainwestować w coś, co naprawdę uraduje Waszą „ciężarówkę”. Doświadczony zespół fotografów postara się, żeby przyszli rodzice na każdym etapie sesji czuli się swobodnie i komfortowo. Lubią naturę i chcieliby wykonać sesję w parku albo na łące? Nie ma sprawy! Wolą klimatyczne wnętrza profesjonalnego studia fotograficznego albo domową scenerię – da się zrobić! Nie zapomnijcie wpisać do treści vouchera najlepszych życzeń dla przyszłych rodziców – słowa pełne wsparcia i miłości będą dla nich znaczyć bardzo wiele na tym ważnym etapie ich życia.

W skład pakietu wchodzi:

  • 15 obrobionych komputerowo fotografii z sesji ciążowej na płycie DVD,
  • sesja w plenerze, w studio lub w domu (możliwy dojazd do klienta),
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

REKOMENDOWANY DLA:

DLA SIOSTRY: Twoja siostra oczekuje narodzin dziecka i szukasz prezentu, który sprawi przyszłej mamie największą radość? Karta prezentowa na profesjonalną sesję ciążową spełni jej marzenia o uwiecznieniu na zdjęciach chwil ciążowego szczęścia. Doświadczona ekipa fotografów będzie nad nią czuwać i służyć radą przez cały czas sesji, tak by Twoja siostra czuła się swobodnie i pięknie. Sesja w plenerze na łonie natury, w profesjonalnym studio, a może na ulubionej kanapie? Będzie mogła wybrać, która opcja podoba się jej najbardziej. Wyjątkowe doświadczenie i niezwykle profesjonalnie obrobione zdjęcia – taki prezent dla przyszłej mamy przebije wszystkie inne podarunki. Pamiętaj, żeby w treści vouchera wpisać najlepsze życzenia dla Twojej siostry – w tym ważnym czasie potrzebuje słów pełnych wsparcia i miłości – a te siostrzane mają podwójną moc!

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja najlepsza przyjaciółka niedługo zostanie mamą i szukasz prezentu, który sprawi, że kapcie dosłownie pospadają jej z nóg? Karta prezentowa na profesjonalną sesję ciążową wręczona podczas „bociankowego” będzie idealna, by osiągnąć taki efekt. Zapomnij o dziecięcym ekwipunku – taki podarunek może wręczyć każdy, a Twoja przyjaciółka zasługuje na to, co najlepsze. Możecie złożyć się na ten niezwykły prezent większą grupą – warto zainwestować w coś, co sprawi przyszłej mamie autentyczną radość. Pamiętajcie, żeby w treści vouchera wpisać najlepsze życzenia dla Waszej przyjaciółki – wyjątkowy prezent stanie się fantastyczną pamiątką tego ważnego dla niej czasu.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.