× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję dla seniorów | Poznań
Voucher na sesję dla seniorów | Poznań

Twoja Babcia obchodzi wkrótce urodziny? A może chcesz zaskoczyć miłym prezentem swoich rodziców? Voucher na sesję dla seniorów wspaniale sprawdzi się w obu przypadkach. Nie ma nic lepszego, jak fotografie, które choć na chwilę zatrzymają czas i za rok, dwa czy dziesięć pozwolą się przenieść do minionych dni.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Voucher na sesję dla seniorów | Poznań

Chcesz w imieniu wnuków podarować wyjątkowy prezent Dziadkom? Zaproś ich na sesję dla seniorów, w czasie której fotograf wykona piękne zdjęcia i uwieczni na nich Twoich najbliższych. Babcia z Dziadkiem w otoczeniu wnucząt to wspaniała perspektywa zabawy, której zwieńczeniem będą doskonałe zdjęcia, do których wiele razy będziecie wracać. Seniorzy, uwzględniając swój stan zdrowia i warunki atmosferyczne, sami mogą zdecydować czy sesję wykonać w studio czy plenerze. Do takiej wyjątkowej sesji warto się wcześniej przygotować – zabrać ze sobą strój, zadbać o nienaganny wygląd włosów, paznokci. W cenie vouchera zawiera się profesjonalny makijaż fotograficzny dla Pani. Jesteśmy przekonani, że podarunek w postaci zaproszenia seniorów na sesję fotograficzną zachwyci wszystkich Twoich bliskich, a zdjęcia z niej pochodzące wspaniale ozdobią wnętrze Twojego domu.

W skład pakietu wchodzi: - sesja dla seniorów - 5 fotografii obrobionych cyfrowo, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Istotne informacje: Na sesję należy zabrać ze sobą strój oraz zadbać o nienaganny wygląd włosów i paznokci. Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA BABCI: Prezent dla babci nie musi być nudny! Tradycyjną laurkę lub bukiet kwiatów warto wzbogacić prezentem, który wywoła na jej twarzy uśmiech i wzruszenie. Karta podarunkowa na profesjonalną sesję dla seniorów to oryginalny sposób, by pokazać ile dla nas znaczy!

DLA MAMY / TEŚCIOWEJ: Szukasz wyjątkowego prezentu na urodziny lub imieniny Twojej mamy lub Teściowej? Profesjonalna sesja będzie wyjątkową niespodzianką i wzruszającym podarunkiem. Zdjęcia są dla nas zaklętymi na papierze chwilami pełnymi emocji – profesjonalny fotograf postara się, by dla Twojej mamy czy teściowej było to cudowne doświadczenie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.