× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję dziecięcą dla małej gwiazdy | Warszawa
Voucher na sesję dziecięcą dla małej gwiazdy | Warszawa

Zatrzymaj dzieciństwo ważnego Ci urwisa w kadrze! Dzieci ujmują swoją niewinnością, naturalnością, urzekają pogodą ducha i zarażają uśmiechem. Energia, którą zarażają jest trudna do podrobienia, bo jedyna w swoim rodzaju. Zawsze pozostają sobą, każdego dnia ucząc nas cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do celu i przypominając co to marzenia. Maluchy szybko dorastają, stają się samodzielne, a wspomnienia o najzabawniejszych momentach najłatwiej pr

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 499.00 zł

gift Voucher na sesję dziecięcą dla małej gwiazdy | Warszawa

Sesja dziecięca to super pomysł na oderwanie się na chwilę od obowiązków oraz trybu życia w stylu dom-szkoła-zajęcia dodatkowe. Rodzice chcą uwiecznić uśmiech swojego dziecka, każda dziewczynka marzy, żeby zostać gwiazdą, a niejeden chłopiec chciałby choć na chwilę zmienić się w superbohatera! Marzenia całej rodziny możesz spełnić już teraz jednym prezentem. Dając voucher na sesję dziecięcą, dajesz też zdjęcia, które będą piękną pamiątką i mnóstwo zabawy ze wspólnie spędzonym czasem podczas sesji fotograficznej. Koniec z nieostrymi i źle wykadrowanymi zdjęciami, które w pokraczny sposób przypominają, że gdy robisz zdjęcia to “ucinasz” niechcący czubki głów, albo nogi…. Niech w Waszym albumie znajdą się piękne fotografie, które uchwycą Waszą radość na zawsze. Profesjonalny fotograf uchwyci nie tylko urodę bliskich Ci dzieciaków, ale także ich energię, radość i niepowtarzalny uśmiech. W trakcie dwugodzinnej sesji zdjęciowej wspaniale spędzicie razem czas, uruchomicie pokłady wyobraźni i będzie dobrze się bawić. Rezultatem takiej imprezy będzie 30 obrobionych zdjęć, oddanych w formie elektronicznej. Podczas sesji atmosfera jest ciepła i przyjazna, a zdjęcia nie są wymuszone! Dziecko nie musi się niczym stresować, tylko być sobą! Voucher na dziecięcą sesję zdjęciową to znakomity pomysł na prezent urodzinowy dla małej gwiazdy, niech będzie przez chwilę w świetle reflektorów, z własnym paparazzi i gronem fanów. Niech mały czarodziej zamieni swoim uśmiechem zwykłą fotografię w piękne wspomnienie, a rodzinny album powiększy się o kilka pięknych zdjęć.

W SKŁAD VOUCHERA WCHODZI: - dwugodzinna sesja zdjęciowa na terenie Warszawy (możliwa sesja w stroju supermena dla chłopca w wieku 3-5 lat), - 30 wybranych obrobionych zdjęć portretowych oddanych w formie elektronicznej, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

NA URODZINY - Planujesz niezapomniane urodziny Twojego malucha? A może znasz małego gwiazdora, którego uśmiech potrafi oczarować każdego? Warto to uczcić w wyjątkowy sposób! Dzieci dorastają, ale są momenty, które trzeba zatrzymać! Magia fotografii tkwi w tym, że nie tylko rozczula i pokazuje przeszłość, ale także przywołuje piękne wspomnienia. Dając solenizantowi voucher na sesję zdjęciową, która uwieczni jego energię i która będzie znakomitą pamiątką jego dzieciństwa.

BEZ OKAZJI - Najpiękniejsze zdjęcia to te, które przypomną nam o codzienności i czasie spędzonym z bliskimi. Zdjęcia staną się piękną pamiątką na całe życie, a sama sesja zdjęciowa będzie ciekawą przygodą. Takie spotkanie z aparatem będzie wyjątkową pamiątką, a także zbliży do siebie rodziców i dzieci. Jeżeli zastanawiasz się nad improwizowanym prezentem dla córki bądź syna i Twoich wnuków, podaruj im prezent w postaci vouchera na sesję zdjęciową. Profesjonalny fotograf zadba o to, by każde ujęcie było wyjątkowe!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.