× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na skok spadochronowy w tandemie dla dwojga | wiele opcji | Zielona Góra
Voucher na skok spadochronowy w tandemie dla dwojga | wiele opcji | Zielona Góra

Wkrótce kolejna rocznica Waszego ślubu i zastanawiasz się jak spędzić ten dzień z ukochaną osobą? Chciałbyś w tym roku zorganizować coś innego niż tradycyjną kolację w restauracji, ale nic ciekawego nie przychodzi Ci do głowy? Voucher na skok spadochronowy w tandemie dla dwojga będzie strzałem w dziesiątkę! Z pewnością tej rocznicy ślubu Twoja Partnerka nie zapomni do końca życia!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 2090.00 zł

gift Voucher na skok spadochronowy w tandemie dla dwojga | wiele opcji | Zielona Góra

Szukasz niestandardowego prezentu na ślub brata? Ma to być coś atrakcyjnego dla dwóch osób, coś co wywrze na obdarowanych olbrzymie wrażenie i sprawi, że zaniemówią z zachwytu? Co powiesz na voucher na skok spadochronowy w tandemie dla dwojga? Prawda, że spełnia on wszystkie wymagania? W ramach vouchera obdarowane osoby będą mogły wcielić się w rolę ptaków i spojrzeć na świat i otaczające je otoczenie z zupełnie innej, nieznanej im dotąd, perspektywy. Voucher na skok w tandemie da obdarowanej parze możliwość doznania pełnego uczucia swobodnego spadania z wysokości ok. 3000 metrów bez konieczności przejścia szkolenia. Uczestnicy skoku przejdą 15 minutowe szkolenie, po czym w czasie 25 minutowego lotu samolotem GA 8 Airvan lub AN-2 zostaną wzniesieni na wysokość 3000 m. Po oddaniu skoku uczestnik będzie miał możliwość delektowania się swobodnym spadaniem z zawrotną prędkością ok 200 km/h. Na wysokości 1500m otworzy się czasza spadochronu i będzie okazja podziwiać piękne, odległe okolice oraz pobliskie chmury, skoczek otrzyma również szansę sterowania spadochronem – mega emocje gwarantowane. Przez cały czas nad bezpieczeństwem skaczących będzie czuwał tandem pilot. W zależności od wybranej opcji vouchera skoczkom zostaną wykonane zdjęcia i nagrany zostanie filmik dokumentujący zabawę w powietrzu. Voucher na skok spadochronowy w tandemie dla dwojga to doskonała propozycja na prezent na ślub, rocznicę czy imieniny lub święta. Z pewnością ucieszy się z niego każdy obdarowany (oczywiście pod warunkiem, że nie posiada lęku wysokości ;))

W skład pakietu wchodzi: - 15 minut szkolenia, - wypożyczenie kombinezonu oraz gogli do skoku - 25 minut lotu samolotem na wysokość 3000 m, - ok. 35 sekund wolnego spadania z prędkością 200 km/h, - 5 min szybowania z otwartą czaszą spadochronu, w tym czasie skoczek ma możliwość sterowania spadochronem, - certyfikat potwierdzający wykonanie skoku spadochronowego w tandemie - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe: • skok spadochronowy w tandemie dla 2 osób - 1350 zł • skok spadochronowy w tandemie dla 2 osób z filmem i zdjęciami – 1800 zł Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Maksymalna waga skaczącego - 110 kg. Minimalny wzrost skaczącego – 120 cm. Przeciwwskazania do oddania skoku: choroby serca, niewydolność układu oddychania, epilepsja, ciąża. Przed realizacją skoku, skoczek zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia. Dzieci mogą skakać tylko po pisemnym oświadczeniu rodziców lub opiekunów prawnych, obowiązkowa jest także ich obecność podczas skoku dziecka. Na strefę skoku należy dotrzeć 1h przed umówioną godziną skoku.

DLA PARTNERA: Twój Partner marzy skoku ze spadochronem? Spełnij jego marzenie i podaruj mu voucher na skok spadochronowy w tandemie dla dwojga i oboje zasmakujcie latania w przestworzach i poczujcie się jak ptak.

DLA PRZYJACIÓŁ: Wasi przyjaciele za kilka dni biorą ślub a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Przychodzimy CI z pomocą i oferujemy voucher na skok spadochronowy w tandemie dla dwojga – tego prezentu nie da się zapomnieć. Zdjęcia wykonane w czasie lotu będą doskonałym wstępem do nowopowstającego rodzinnego albumu.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.