× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na skok spadochronowy w tandemie  | wiele opcji | Zielona Góra
Voucher na skok spadochronowy w tandemie | wiele opcji | Zielona Góra

Szukasz inspiracji na niecodzienną niespodziankę dla Twojego mężczyzny? Fakt – 30 urodziny to poważna sprawa i nie można przejść obok niej obojętnie. Podaruj zatem ukochanemu voucher na skok spadochronowy w tandemie – niech te niepowtarzalne emocje i spora dawka adrenaliny pozostaną na zawsze w pamięci, takie odlotowe urodziny nie zdarzają się zbyt często!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1050.00 zł

gift Voucher na skok spadochronowy w tandemie | wiele opcji | Zielona Góra

Martwisz się brakiem prezentu dla bratanka, który właśnie dziś obchodzi swoje imieniny? Nic straconego – podaruj mu voucher na skok spadochronowy – prezent z pewnością przypadnie do gustu nastolatkowi, który uwielbia wyzwania. W ramach vouchera skoczek będzie miał okazję poczuć się jak ptak, spojrzy na świat z góry, zobaczy jak zmienia się świat w zależności od perspektywy. Voucher na skok w tandemie da obdarowanej osobie możliwość doznania uczucia swobodnego spadania z wysokości ok. 3000 metrów. Uczestnik skoku przejdzie 15 minutowe szkolenie, po czym w czasie 25 minutowego lotu samolotem GA 8 Airvan lub AN-2 zostanie wzniesiony na wysokość 3000 m. Po oddaniu skoku uczestnik będzie miał możliwość delektowania się swobodnym spadaniem z zawrotną prędkością ok 200 km/h. Na wysokości 1500m otworzy się czasza spadochronu i będzie okazja podziwiać piękne, odległe okolice oraz pobliskie chmury, skoczek otrzyma również szansę sterowania spadochronem – mega emocje gwarantowane. Przez cały czas nad bezpieczeństwem będzie czuwał tandem pilot. W zależności od wybranej opcji vouchera skoczkowi zostaną wykonane zdjęcia i nagrany zostanie filmik dokumentujący zabawę w powietrzu. Voucher na skok spadochronowy w tandemie to doskonała propozycja na prezent urodzinowy, imieninowy czy świąteczny. Z pewnością ucieszy się z niego każdy obdarowany (oczywiście pod warunkiem, że nie posiada lęku wysokości ;))

W skład pakietu wchodzi: - 15 minut szkolenia, - wypożyczenie kombinezonu oraz gogli do skoku - 25 minut lotu samolotem na wysokość 3000 m, - ok. 35 sekund wolnego spadania z prędkością 200 km/h, - 5 min szybowania z otwartą czaszą spadochronu, w tym czasie skoczek ma możliwość sterowania spadochronem, - certyfikat potwierdzający wykonanie skoku spadochronowego w tandemie - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe: - skok spadochronowy w tandemie dla 1 osoby – 690 zł, - skok spadochronowy w tandemie dla 1 osoby z filmem i zdjęciami – 945 zł, Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Maksymalna waga skaczącego - 110 kg. Minimalny wzrost skaczącego – 120 cm. Przeciwwskazania do oddania skoku: choroby serca, niewydolność układu oddychania, epilepsja, ciąża. Przed realizacją skoku, skoczek zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia. Dzieci mogą skakać tylko po pisemnym oświadczeniu rodziców lub opiekunów prawnych, obowiązkowa jest także ich obecność podczas skoku dziecka. Na strefę skoku należy dotrzeć 1h przed umówioną godziną skoku.

DLA PARTNERKI: Twoja ukochana uwielbia adrenalinę i wyzwania? Zaskocz ją niecodziennym zaproszeniem – podaruj jej voucher na skok spadochronowy w tandemie. Strach będzie przeplatał się z adrenaliną – taka huśtawka emocji z pewnością przyśpieszy bicie serca ukochanej. Odlotowy prezent z pewnością długo będzie wspominany podczas rodzinnych spotkań.

DLA BRATA: Twój brat obchodzi wkrótce imieniny i szukasz prezentu, który nie zostanie rzucony w kąt? Podaruj mu voucher na skok spadochronowy w tandemie i spełnij jego marzenie o lataniu.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.