× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na terenową jazdę 4x4 off-road za kierownicą | wiele opcji | Świecie
Voucher na terenową jazdę 4x4 off-road za kierownicą | wiele opcji | Świecie 60 minut

Szukasz prezentu urodzinowego dla fana motoryzacji? Voucher na jazdę terenówką za kierownicą to strzał w dziesiątkę. Obdarowana osoba będzie miała okazję zobaczyć od środka jak wygląda przejazd off-roadową trasą i poczuć smak adrenaliny. Ten pełen emocji prezent pozwoli oderwać się choć na chwilę od codziennych problemów i trosk.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 389.00 zł

gift Voucher na terenową jazdę 4x4 off-road za kierownicą | wiele opcji | Świecie

Jesteś ciekawy co kryje się "za górami i lasami"? Tylko auto z napędem 4x4 może tam dotrzeć. Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę w głębi lasu? To ten voucher jest dla ciebie! Spraw sobie niezapomniane wrażenia jazdą za kierownicą po terenowej, skomplikowanej i świetnie skonstruowanej trasie, która obudzi w Tobie emocje i przypływ adrenaliny. W ramach vouchera obdarowana osoba wspólnie z naszym pioltem pokona trasę off-roadową obfitującą w bezdroża, lasy i przeszkód terenowych: błotniste i piaszczyste odcinki, podjazdy, zjazdy, trawersy, pagórki, doliny. Osobiste prowadzenie samochodu terenowego pod nadzorem instruktora. Realizacja nastąpi samochodem terenowym Suzuki Vitara, specjalistycznie przygotowanym do off-roadu i wyposażonym w niezbędny sprzęt. Do dyspozycji są samochody z automatyczną skrzynią biegów. W chwili ustalania terminu realizacji należy powiadomić wykonawcę o wyborze samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Z przyczyn niezależnych od wykonawcy, realizacja może nastąpić innym samochodem terenowym (Nissan, Mercedes).

W skład pakietu wchodzi:

- przejazd samochodem terenowym w fotelu kierowcy 60  minut,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Realizacja przez cały rok od poniedziałku do niedzieli. Możliwość ograniczonej realizacji prezentu w dni ustawowo wolne od pracy, takie jak święta państwowe i kościelne oraz w tzw. okresie urlopowym, czas ferii i wakacji. Zalecane obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze, które może ulec przemoczeniu i zabrudzeniu. Stosowne do pory roku. Możliwość uczestnictwa jednej osoby towarzyszącej. W chwili ustalania terminu realizacji należy powiadomić wykonawcę. Osoba towarzysząca musi mieć ukończone 13 lat. Może jechać w samochodzie. Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Ważne ograniczenia: Prezent nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży. Uczestnik musi mieć ukończone 13 lat. Osoba uczestnicząca musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu. W przypadku drastycznego załamania się pogody (skrajne upały lub minusowe temperatury, opady atmosferyczne) realizacja może być niemożliwa. Decyzję podejmuje wykonawca i ustalany jest inny termin realizacji.

DLA CHŁOPAKA: Twój chłopak miał ostatnio trudny czas w pracy? Chciałabyś mu jakoś to wynagrodzić i szukasz odpowiedniego prezentu? Podaruj mu voucher na przejazd samochodem terenowym w fotelu kierowcy, niech poczuje smak adrenaliny podczas pokonywania wzniesień i przejazdu przez bagniste tereny.

DLA BRATA: Twój brat marzy o przejażdżce samochodem terenowym? Już dziś spełnij jego marzenie i podaruj mu voucher na jazdę samochodem 4x4 w fotelu kierowcy. Z pewnością na widok takiego upominku oszaleje ze szczęścia, a Ty zostaniesz okrzyknięta najlepszą siostrą na świecie!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.