× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na trening w kapsule Body Space | Lublin
Voucher na trening w kapsule Body Space | Lublin

Twoja siostra od lat walczy z cellulitem? Jak wiadomo, jest to mocny przeciwnik, a więc walka często bywa nierówna. Dlatego jeśli szukasz praktycznego prezentu, który na pewno ucieszy Twoją siostrę, podaruj jej - trening w kapsule podciśnieniowej Body Space, który wspomoże ją w walce z kompleksem. Dzięki nowoczesnej technologii już niebawem będzie cieszyła się jędrną skórą

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 220.00 zł

gift Voucher na trening w kapsule Body Space | Lublin

Jeśli szukasz prezentu dla kobiety, która chciałaby cieszyć się życiem bez kompleksów, a jej największym mankamentem jest pomarańczowa skórka, podaruj jej pakiet zabiegów, które sprawią, że w końcu dobrze poczuje się we własnej skórze i pożegna z cellulitem. W jaki sposób? Dzięki innowacyjnej Kapsule Body Space, która opiera swą pracę na podciśnieniu (naprzemiennie ujemne i dodatnie ciśnienie), i w połączeniu z treningiem daje niesamowite rezultaty. Wszystko za sprawą wysiłku, który sprawia, że dobrze ukrwione tkanki dużo szybciej oddają tkankę tłuszczową niż warstwy słabo ukrwione – co redukuje przyczyny tworzenia się cellulitu, bowiem cellulit ma swoje źródło właśnie w źle ukrwionej skórze oraz tkance łącznej. Dzięki treningom sylwetka staje się wymodelowana, poprawia się również krążenie i układ limfatyczny, a z organizm lepiej radzi sobie z usuwaniem toksyn są . Zniwelowane zostają także dolegliwości związane z zespołem zimnych stóp, a także znacząco poprawia się samopoczucie poprzez uwolnienie się endorfin, które wydzielają się podczas trwania zabiegu.

W skład pakietu wchodzi - voucher na pakiet 10 zabiegów w kapsule Body Space po 30 minut każdy, -wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA MAMY: Twoja mama często mimochodem mówi, że chciałaby by jej ciało wyglądało tak jak ponad dwadzieścia lat temu, kiedy podekscytowana chodziła na pierwsze randki? Możesz podarować jej powrót do przeszłości i sprawić by znowu cieszyła się piękną, jędrną skórą dzięki pakietowi zabiegów w kapsule Body Space.

DLA KOLEŻANKI: Cellulit to przypadłość, która dotyka kobiety niezależnie od wieku i wagi, gdyż przyczyną jego powstawania jest słabo ukrwiona skóra. Dlatego jeśli Twoja koleżanka z pracy, boryka się z tym problemem, jest dla niej nadzieja! Podaruj jej pakiet zabiegów w kapsule ciśnieniowej Body Space i niech bez skrępowania zakłada nawet najkrótsze szorty.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.