× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na warsztaty pieczenia chleba dla 1 osoby | Kraków
Voucher na warsztaty pieczenia chleba dla 1 osoby | Kraków

Jeśli w gronie Twoich najbliższych znajdują się osoby, które chciałyby się nauczyć samodzielnie wypiekać smaczne i zdrowe pieczywo to przy najbliższej okazji sprezentuj im voucher na warsztaty pieczenia chleba. Twój krok z pewnością sprawi im niebywałą przyjemność, a nie ma nic lepszego niż uśmiech na twarzy bliskiego.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 650.00 zł

gift Voucher na warsztaty pieczenia chleba dla 1 osoby | Kraków

Zapewne każdy z nas o poranku marzy o świeżym pieczywie, ale niestety bardzo często musimy się zadowolić tym z poprzedniego dnia. Z pomocą przychodzi nam voucher na warsztaty pieczenia chleba, przeznaczone są one dla osób, które chciałyby nauczyć się przygotowywać oraz wypiekać smaczne i co ważne zdrowe pieczywo we własnym domu. Wbrew pozorom pieczenie własnego, domowego chleba, wolnego od spulchniaczy i polepszaczy smaku nie jest trudne, może natomiast stać się przyjemnym zajęciem, dzięki któremu zapach świeżego chleba na stałe zagości w kuchni. W trakcie szkolenia uczestnicy uzyskają informacje o procesach zachodzących w trakcie wyrabiania i pieczenia własnego chleba, zapoznają się z recepturami na doskonałe pieczywo i będą mieli szansę własnoręcznie takowe wykonać. Spraw radość sobie i najbliższym – podaruj im kartę podarunkową na warsztaty wypiekania chleba, będzie to okazja do doskonałej zabawy i wspólnego spędzenia czasu a jednocześnie szansa na nauczenie się samodzielnego wypiekania chleba, na którego punkcie oszaleje cała Twoja rodzina.

W skład pakietu wchodzi:

    - zaproszenie dla jednej osoby na warsztaty pieczenia chleba,

    - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

    - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Czas trwania: jeden dzień w godz. 10:00-16:00 , zajęcia grupowe, sezonowość: cały rok

Minimalny wiek uczestnika: 16 lat. Kończąc kurs uzyskujesz certyfikat polsko i anglojęzyczny.

DLA MAMY: Twoja mama ma bzika na punkcie zdrowego odżywiania? Podaruj jej voucher na warsztaty wypiekania chleba – niech pozna tajniki przygotowywania zdrowego i pysznego pieczywa, z pewnością prezent przypadnie jej do gusty, a rodzinny dom wypełni aromat świeżo wypiekanego chleba.

DLA DWOJGA: Szukasz pomysłu na spędzenie czasu z Twoją drugą połową? Wybierzcie się na warsztaty wypiekania chleba – połączcie zabawę z nauką, a własnej roboty chleb niech na stałe zagości na Waszym stole.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.