× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na wirtualną zabawę | Sopot
Voucher na wirtualną zabawę | Sopot 1 stanowisko

Szukasz prezentu urodzinowego dla swojego kumpla? Co powiesz na voucher do salonu VR? Wspólnie z jubilatem będziecie mogli świętować i doskonale się bawić jednocześnie. Prawda, że to doskonała opcja? Jesteśmy przekonani, że takie zaproszenie wywoła na oczach obdarowanego mega uśmiech, a rywalizację w wirtualnym świecie jeszcze długo będziecie rozpamiętywać i analizować.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 65.00 zł

gift Voucher na wirtualną zabawę | Sopot

Twój partner chodzi ostatnio zmęczony i zdenerwowany, widać że nadmiar obowiązków jakimi został ostatnio obdarowany mu nie służy. Zaproś go na weekendowe szaleństwo do salonu wirtualnej rzeczywistości. Dobra zabawa, dużo śmiechu i ruchu z pewnością sprawi, że zrzuci z siebie negatywne emocje i znowu zacznie być sobą. W ramach vouchera za pomocą okularów Htc Vive będziecie mogli na 30 lub 60 minut przenieść się do wirtualnego świata, w którym czekają na Was zadania do wykonania. Poza wspomnianymi okularami w zabawie biorą udział także kamery, które śledzą Wasz ruch oraz kontrolery, które pełnią rolę waszych rąk. Do dyspozycji Obdarowany będzie miał wiele gier, zarówno tych prostszych dla początkujących użytkowników, jak i tych bardziej skomplikowanych dla stałych bywalców salonów VR. Dostępne są także gry z wersją multiplayer, które dają możliwość rywalizacji między zawodnikami i niosą ze sobą dodatkowe emocje. Voucher na wirtualną zabawę to pomysł na prezent dla każdego, możecie zabrać ze sobą kolegę, ojca czy dziadka albo dziewczynę lub siostrę – maksymalnie 3 osoby, niech każdy zobaczy jak zmienia się świat po założeniu niezwykłych okularów.

W skład pakietu wchodzi:

  • -przeszkolenie z zakresu obsługi urządzeń VR,
  • zabawa VR na jednym stanowisku dla 1-4 osób,
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). 

DLA PRZYJACIELA: Prezent urodzinowy w postaci zaproszenia do salonu wirtualnej rzeczywistości ucieszy każdego fana mocnych wrażeń. Szeroki wybór gier i możliwości zabawy sprawi, że Obdarowany z pewnością będzie miał ogromy uśmiech na twarzy, a emocji i rywalizacji długo nie zapomni.

DLA BRATA: Nie wiesz co podarować nastoletniemu bratu na imieniny. Przekaż mu voucher do salonu wirtualnej rzeczywistości. Wspólnie ze swoimi kolegami będzie mógł prowadzić rywalizację i świetnie się przy tym bawić. Taki prezent z pewnością ucieszy każdego fana gier i nowych technologii.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.