× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na wspólny relaks w SPA dla dwóch przyjaciółek | Poznań
Voucher na wspólny relaks w SPA dla dwóch przyjaciółek | Poznań

Voucher na dzień w SPA to świetny pomysł na prezent! Warto zrealizować go razem z najlepszą funfelą! Na osoby obdarowane voucherem czekają chwile błogiego relaksu w luksusowym salonie SPA w Poznaniu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 700.00 zł

gift Voucher na wspólny relaks w SPA dla dwóch przyjaciółek | Poznań

Voucher na dzień w SPA to świetny pomysł na prezent dla przyjaciółki! Możecie we dwie wybrać się do krainy błogiego relaksu. Podczas masażu przy lampce wina, będziecie mogły omówić wszystkie zaległe tematy. Najlepsze przyjaciółki na pewno znajdą wiele okazji, które można uczcić wspólnym wypadem do SPA.

Voucher upoważnia do skorzystania z peelingu całego ciała, który z pewnością zdziała cuda. Jest nie tylko zastrzykiem energii, ale również poprawia równowagę, kondycję skóry, przywraca świeżość oraz oczywiście przygotowuje ciało do kolejnych zabiegów. A po peelingu, przy kawie, herbacie lub lampce wina, obdarowane szczęściary czeka wyjątkowy masaż całego ciała, który jest harmonijnym połączeniem ruchów zaczerpniętych z zachodnich, dalekowschodnich oraz afrykańskich technik masażu.

Następnie zostanie przeprowadzony zabieg pielęgnacyjny i masaż dłoni jednej z przyjaciółek, a druga z Was będzie miała okazję skorzystać z nawilżającego zabiegu na twarz wraz z masażem. Ta idealna trzygodzinna relaksująca uczta sprawi, że przyjaciółki zapomną o troskach i poczują się jak w niebie! Uśmiech Twojej najlepszej przyjaciółki będzie dla Ciebie najlepszym podziękowaniem za ten prezent. Witaminowa pielęgnacja sprawi, że skóra obu pań będzie zregenerowana i gotowa na każde wyzwanie!

Gabinet, w którym można zrealizować voucher, mieści się w samym centrum Poznania – jest idealnym miejscem, w którym można poczuć się jak w niebie! Starannie dobrane kosmetyki i metody pielęgnacji zapewnią, że efekt wizyty będzie nieziemski – skóra będzie dużo gładsza i pięknie rozjaśniona, co sprawi, że zyska młody i świeży wygląd.

W skład pakietu wchodzi:

  • peeling ciała,
  • masaż ciała Experience Touch 
  • dla jednej z przyjaciółek zabieg pielęgnacyjny i masaż dłoni,
  • dla drugiej zabieg nawilżający na twarz z masażem 
  • poczęstunek w postaci kawy, herbaty i lampki wina,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.